Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En mar belefaradtam, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En mar belefaradtam, ti mit tennetek a helyenben?

Figyelt kérdés
Jo par eve mar egyutt vagyunk, az elejen par evig olyan azepen teltek a napok, csupa boldogsag volt . Aniota megszuletett a gyermekunk, a ferjemet egyszeruen mint akit kicsereltek. En ugyanolyan jo vagyok hozza mindig, kedveskedek neki, kiszolgalom, imadom ot. A pici gyermekunkkel es velem sem foglalkzik, pedig latja es tudja is hogy en mindent megteszek a zert hogy a kicsi csaladom boldog legyen. Nagyon varta ezt a pici gyermeket mert tobb evig probalkoztunk. Most itt van, gyonyoru, imadom ot es az apukajat is, de az apa alig alig tesz valamit a boldogsagert. Munkahelyi problemaja nincs, anyagi gondja nincs, es este hazaerve vacsora utan max 10 percet foglalkozik velunk, azt sem nagy orommel teszi. Aztan csak a net,a facebook a tv es ide oda telefonalgatas a haveroknak, es irogat egyfolytaban de nem mondja kinek. Rakerdezek amikor mar megsokallom de az a valasz hogy ez az o dolga. Probalok parbeszedet kezdeni, de annyira a telefonba van bujva hogy a kerdesemre sem reagal. Szinte figyelmen kivul vedz. De ezt naprol napra es honaprol honapra mar en nem birom, nemtudom mit kene meg pozitivat tennem. O a mindenem,es szeretem, de o pedig egyszeruen nem torodik az erzeseimmel. Az a leg elszomoritobb hogy azt mobdja en nem vagyok jo, mindig csak a hibat latja vagyis keresi,engem okol mindenert. Amikor ha veletlenul hozzamszol, mindig negativ. En a paromnak es gyermekemnek elek, boldogsagot akarok, de egyik fel ehhez ugy latom keves. Mit tennetek hogy elerjem ne a netet bujja egyfolytaban, a het napbol minden nap ?

2018. febr. 3. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szeret teged, fogd mar fel!!! Kimondta menj el, tunj el az eletebol... Akkor te nem ertesz a szep szobol?

Szereted ezt az embert? Mit szeretsz benne? Jo nagy f***a lehet, ha eltursz neki mindent... Nem tudom sajnalni a fajtadat, mert magatoknak keresitek a bajt. Ha nem magad miat, de a gyermekedert tegyel mar meg annyit, hogy talpra alsz, es elhagyod ezt a ferget!

2018. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!