Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy én csak sokadik vagyok a barátnőm számára, hogyan menthetném meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy nagyon szép barátnőm, akit imádok. Közel egy éve vagyunk együtt. Az első pár hónap gyönyörű volt, szinte mesébe illő. Ő volt nekem az első mindenben. A gondok még november tájékán alakultak ki, akkor még nem tulajdonítottam neki nagy dolgot. Ugye itt az a helyzet, hogy jóban van az exével, ami nem zavar, megbízom benne, szerintem nem fog megcsalni vele. Nem is azért parázom, csak amióta rendezték a dolgokat egymás közt, azóta mindig ugrik a srác minden egyes szavára. Az első ilyen eset november végén volt. Megbeszéltük, hogy együtt leszünk, megyünk moziba, utána egy laza vacsi. Viszont már épp a lakása felé tartottam, telefonált, hogy az exének az öccse akkor ünnepelte a 18. születésnapját és meghívták rá. Jó, lenyeltem szó nélkül, mert másnap azért egy órát eltöltött velem.


Karácsonykor egyedül voltam. Legalábbis szenteste. Az egyik barátnőjét vigasztalta, mert épp akkor dobta a csajt a pasija. Jó oké, legyen vele, csak úgy éreztem, hogy palira vett, mert ott vártam rá, még főztem is, pedig nem tudok jól főzni. Valamikor este 22 óra körül hívott fel, hogy mi van, és már akkor nem jön át, mert fáradt. Karácsony első napján én hazautaztam a szüleimnél, nem akart jönni, mert utálja nővéremet és anyukámat. Ott voltam 28.-áig, akkor visszamentem a városba, mert 29.-én, és 30-án, valamint 4 órát szilveszterkor is dolgoztam. Ő szilveszterkor jött haza, síelt a két ünnep közt. Sokszor nem beszéltünk. Ha hívtam nem vette fel mindig, messengeren is ritkán írt vissza. Ő kétszer hívott fel, akkor is egyszer egy papír miatt.


Jött a szilveszter este. Külön mentünk a bálba, mert nekem már nem volt hely a barátikörünk asztalánál. Neki foglaltak, nem tudom, hogy ki. Az este nagy részében egyedül voltam, egy idősebb úrral beszélgettem, valamint egy barátommal chateltem. A barátnőm kicsit berúgott, én józan maradtam. Ritkán jött oda hozzám. Ezt már azért szóvá tettem kint az udvaron, akkor én lettem az ünneprontó, szemét alak. Jó mondjuk, akkor elnézést kért utána, és legalább lefeküdtünk.


Most durrant el egy picit az agyam. Tegnap újra bál volt. Ott voltunk mind a ketten, meg sokan mások is. Jelen volt az ex is. A srácnak is már van új csaja, rendes lánynak tűnik így. A barátnőm és az ex rengeteget táncoltak, velem maximum kétszer 5 percet. Szívesebben táncolt vele, mint velem. A másik csajt ez nem bántotta szerintem. Beszélgettem vele egy kicsit. Ami azért rosszul esett még ennél is jobban, hogy más pasikkal is szívesen táncolt, meg a barátnőivel is. Hamar meguntam, leléceltem, majd három órakor telefonált, hogy hol vagyok. Három óra hosszán keresztül nem tűnt fel neki, hogy nem vagyok ott. Elmondtam, hogy mi bánt, na akkor kaptam a fejemre.... Szidott, lehülyézett, majd itthon is folytatta.


Ma nem beszéltünk sokat, mintha hajlandó lenne békülni, de én már tartok egy kicsit ettől az egésztől. Egyébként nem élünk még együtt, sokszor munka miatt alapból napokig nem találkozunk. Nagyon szeretem még, Ő is mindig mondja, hogy szeret, ölelget süt-főz nekem valamikor, a szex is isteni. Káosz van a lelkemben.

23/L, 24/F


2018. febr. 4. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jajj,hànyszor gondoltam én is ezt,hogy soha senkit,és soha nem leszek túl rajta bla bla.. pedig idővel hidd el túl leszel rajta.Találsz egy nála sokkal jobbat,s megérted hogy miért végződött vele úgy ahogy.
2018. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az ex helyett az uj porfogo, amivel meg lehet mutatni az exnek, hogy "mar o is boldog". Dobnam ki ezt a csajt a picsbe (es meg csak eszre sem venne, hogy szakitottal vele, amennyire erdekled).
2018. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját sztorimat olvasnám, csak fordítva... Ott az exbarátnő nagy haber, meg "felnőtt emberek képesek kultúráltan az exekkel barátkozni". Még elhittem, hogy én vagyok az érzelmi analfabéta, hogy az 1 db exbarátommal nem vagyok beszélőviszonyban.

Ex gekkóna beteg, jajj állatorvoshoz kell vinni (az én édesanyám meg szívroham miatt került be aznap kórházba...). Az ex ajánl neki egy tök jó filmet, meg kéne nézni. Volt hogy a páromnál voltam és az exnővel többet csetelt messengeren, mint amennyit hozzám szólt 2 nap alatt!

Meg is csalt vele.


Elegem van egy életre az elvarratlan exekből, nem akarok ilyen szituációt soha többé!

2018. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hogy te nagyon szerelmes vagy ebbe a lányba. Elhiszem, hogy a szépsége megigézett, de mit szeretsz te annyira ebben a nőben, aki érzéketlenül bánik veled, (azért mind a Szenteste, mind a Szilveszter este, mind a bál nagyon durva már egyenként is...) Érzéketlen és szeretetlen nő, cseppet sem figyelmes. Ha így van ő, akkor miért nem szakít, legalább akkor még gerincesnek gondolnám. De így még gerincesnek sem lehet nevezni. Biztos, hogy nem szerelmes beléd, hiába mondja. Ha valakibe szerelmes vagyok, akkor mindig, MINDIG vele akarok lenni, ez a lényege. Ne szeresd, csak azért, mert szép? Magaddal cseszel ki.
2018. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Vágom, hogy nem látsz a rózsazíb ködtől, de ez a lány még az exéért van oda, szinte száz százalék. Soha nem szabadna hagynod, hogy ennyit találkozzon vele, téged meg le se toj. Nagyon át vagy ejtve.
2018. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ennek a lánynak te már rég nem vagy fontos ugye tudod?hiába hogy gyönyörű attol még a szíve sose lesz a tiéd,sőt nem is volt az soha.Mindenki más jobban érdekli őt mint te
2018. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezt már buktad. A csajod nem tisztel Téged végképp és ebben Te is hibás vagy. Már a kezdettekkor a sarkadra kellett volna állnod és csirájában elfojtani ezt a dolgot. De Te szó nélkül tűrted, nem álltál ki magadért és egyúttal kettőtökért. Mi az hogy megbeszélt programot a párjával lemond egy hirtelen meghivas miatt az ex öccsétől? Te pedig szó nélkül tűrted. Az ex lehet hogy az élete része VOLT, Te pedig az vagy. Ekkor kellett volna balhét csapnod és elküldeni a jó francba akkor talán észbe kapott volna ha tényleg szeret. Ha meg annyira el akart volna menni arra a szulinapraakkor megmondhatta volna hogy az exnek hogy oké, volt már programunk a párommal de akkor lemondjuk és ketten megyünk. A szilveszter a masik dolog...szép baráti társaságod van ha neki foglaltak neked meg nem jutott hely. Jobb helyeken ha meghívnak valakit és tudják hogy nem egyedülálló akkor a párjával együtt hívják még azok is akik esetleg a pár másik tagját nem is ismerik, nem hogy a közös baráti kör...Téged senki nem néz semmibe, mert valszeg sosem állsz ki magadért, mindent csak eltűrsz. Ezzel nem bántani akarlak, de vedd már észre. Karácsonyt a barátnőjével tölti vigasztalni? Veled kellett volna és esetleg ha úgy döntötök (együtt) akkor áthívjátok a csajt hogy ne legyen egyedül ha már így alakult. Megint Te húztad a rövidebbet...

Ez a nő nem néz ferfinak és az exel ha még nem de meg fog csalni. Esetleg beszélj vele újra de férfi módjára és ne hagyd magad megpuhítani vagy belátja a viselkedését vagy agyő.. ha el is megy és érez irántad szerelmet lehet hogy meggondolja idővel, ha már nem szeret akkor meg mindegy. És ne hidd hogy sokat vesztettél, mert csak azt lehet elveszteni amink van, neked ő már nincs. Nem neked akar szép lenni, sem aranyos stb..a viselkedése tisztán mutatja. A szeretlek csak egy szó amit könnyű kimondani de ha valakit tényleg szeretünk akkor a szónál fontosabbak a tetteink. Ne abból indulj ki amit mond hanem ahogy viselkedik...és szerintem ezt buktad

2018. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!