Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek valamit is a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek valamit is a páromnak valentin napra, ha múlt hónapban munkanélküliség miatt nem tudtam semmit se adni a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Ő szerinte így felesleges, mert “elrontottam” a születésnapját, az neki többet jelentett volna.
2018. febr. 6. 08:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ő nem akarja már, aznap dolgozik, és mellette pedig étterembe szeretett volna menni, de azt mondta, elment tőle a kedve, inkább otthon alszudna.

Sajnos nála úgy jöttek ki az ünnepek, hogy egész évben valentin nap és karácsony között nulla ajándékot kap, mindeki letudja őt "3 hónap alatt" és nagyon bántja a dolog. Én pedig nem fogok neki év közben ok nélkül ajándékot venni, ez teljesen jogos szerintem. Karácsonyra sem kapott semmit, tavaly sem, majd ha lesz valami munkám akkor kap azon az éven.

2018. febr. 6. 10:21
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Én már rég otthagytalak volna.

Egyszerűen érzéketlen vagy - egész évben tudnál készülni a szülinapjára, karácsonyra. Nem hiszem, hogy 9 hónap alatt nem sikerült összespórolnod 2000 Ft-ot, hogy abban a 3 hónapban, amíg vannak ünnepei a barátnődnek, legalább egy aprósággal meg tudd lepni.

Másrészt felköszönteni mindenképp illik.

Meg oké, hogy anyád dohányra ad pénzt, de az most tényleg létszükséglet? Nem tudtál volna dohány helyett egyszer egy rózsát vagy egy 300 Ft-os Milka csokit venni? Az unokatesómnak a férje is nagyon szegény volt, amikor elkezdett járni uncsimmal, de elvállalt plusz munkát (ismerősöknél fűnyírást), hogy el tudja vinni a Balatonra nyaralni. Nem ötcsillagos szállodába mentek ők se, hanem a legolcsóbb szobába, de mégis igyekezett a srác, és mégis nagyon jól érezték magukat.

Ma már férj és feleség - ti pedig megmondom előre, hogy egy éven belül szakítani fogtok.


22/N

2018. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogja ünnepelni a Valentin napot, csak már mással megy vacsorázni.
2018. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Kezzel keszitett ajandekot mindig adj alkalomra! Pl egy rajz magatokrol, vagy szulinapi jokivansag,vagy egy hajtogatott papirallat. Stb.


N

2018. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Jól értem, hogy se karácsony, se szülinap se semmi? A Valentin nap egy kis cuki semmiség, semmi extra, vettem valamit a páromnak,amit amúgy is megvettem volna neki, csak akkor adom oda.

Persze nem ezek az anyagi dolgok számítanak, de igazán írhattál volna neki pár kedves szót, vagy pl masszázs kupon, amit nálad válthat be. Ne mondd, hogy nincs otthon papír és toll.

Te egyszerűen nem akarsz adni neki. Ennek így nincs jövője.

Basszus és az én párom LITVÁNIÁBÓL rendelt nekem ajándékot. A karácsonyi ajándékom dobozát aláíratta a yoyo világbajnokkal. Én 3 napon át varrtam neki egy kesztyűt! Látod? Mi törődünk egymással és örömmel adunk. Múltkor odaadott egy plüsst, ami gyerek kora óra az övé, tehát neki ingyen volt, minden éjjel azzal alszom

2018. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Te szereted egyáltalán a barátnődet? Mert abszurd az egész...
2018. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
Vazze annyit nem tudtál neki mondani, hogy boldog szülinapot kicsim, ma ágyba hozom neked a reggelit és kapsz tőlem egy hátmasszázst? Nem csodálom, hogy rosszul esett neki.
2018. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valentin nap alkalmából küldöm neked Máté Péter: Egyszer véget ér c. számát!
2018. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!