Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran sértitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran sértitek meg a másikat és kértek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Nem szándékos sértésre gondolok, hanem amikor mondtok, vagy csináltok valamit, amit Ti nem éreztek bántónak, de a másik mégis megharagszik. Milyen gyakran fordul ez elő?
2018. febr. 9. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Extrém ritka az ilyen eset, egyikünk se tartja a sértődést elfogadható konfliktuskezelési módszernek. Alapból baromi nehéz megsérteni mindkettőnket, egyikünk se az a típus, de ha véletlenül sikerül, akkor egyikünk se duzzog magában, mint valami óvodás, helyette mindig jelezzük a problémát, bocsánatot kérünk és átbeszéljük. Soha nem játszmáztunk egymással, talán ezért is működik olyan jól a kapcsolatunk.
2018. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mi is mindig atbeszeljuk, csak epp naponta 5x elofordul. Ez eleg sok beszelgetes szerintem.
2018. febr. 9. 10:50
 13/20 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2018. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
3 eve
2018. febr. 9. 11:00
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, mi az istenen tudtok ennyit megsértődni? Az önértékelésetekkel minden rendben? Komolyan kérdezem, ez a szitu elképzelhetetlen számomra.
2018. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk sértődősek, lassan 10 éve együtt, és pár havonta egyszer oda-vissza, de akkor van, hogy valami nagyon szar dolgot tesz ellenem, ami neki nem tűnik fel. Ilyen szociális dolgokat nem érez mindig, hogy hogy kéne cselekedni, és ebből fakad. Én meg néha türelmetlen vagyok, és érződik a kommunikációmon, de tényleg csak néha. Párhavonta van ilyen.
2018. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem akarattal, apró sértések, az folyamatos mind két részről. Ebből viszont nem csinálunk ügyet. 1-1 hosszú beszélgetésnél arra figyelnénk, mindig, ez a szó, vagy az a mondat ugyan.................Abba bele is diliznénk.
2018. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Ennek az az oka, hogy ha felidegesít, akkor inkább elvonulok vagy elszámolok 100ig. Nem szeretek megbántani számomra fontos embereket. Ritkán kicsúszik a számon valami amit nem gondoltam át, de legutóbb fél éve volt ilyen.
2018. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, egyikünk sem az a típus aki a sértődést tartja megoldásnak, bár nem szokásunk egymást megsérteni. Ha akaratlanul is megesik, bár olyan ritka, hogy nem is emlékszem mikor volt ilyen utóljára, hát bocsánatot kérünk és egymáshoz bújunk. Ennyi. Nem szokásunk drámázni, apróságokon lovagolni.
2018. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ritkán kérek bocsánatot, nem nagyon van miért. Hiszen ha szándékosan bántom meg, akkor azért nem kérek bocsánatot, mert ez volt a cél, hogy bántva érezze magát. Ha meg olyan dolgot teszek/mondok, ami szerintem nem bántó, akkor megint nincs értelme bocsánatot kérnem.
2018. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!