Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm alkoholista?

Figyelt kérdés
Havonta 1-2 alkalommal eljár a barátnőivel kocsmázni, rendszerint csak töményet, vodkát iszik, abból is minimum 2-2,5 decit egy este, utána mást csak szintentartás céljából, 20 éves.
2018. febr. 12. 23:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem. Ez túl ritka a függőséghez.
2018. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem alkoholista, csak gyerekes, komolytalan.
2018. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az előző barátja minden este elrángatta inni, illetve került már kórházba is amiatt, hogy egyszerre lehúzott fél liter pálinkát.
2018. febr. 12. 23:10
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

A barátnőd tud élni, te meg nem


Alkoholizmushoz heti több alkalom kéne


Sőt unokatesóm 1 üveg borral indított reggelenként mikor szakmunkásba járt


Most felnőtt létére sem alkoholista, egyáltalán nem iszik, gyereke született dolgozik stb.


Barátnőd 20 évesen most lazít nagy kaland, menj vele vagy menj te is a haverjaiddal

2018. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Ez hol lenne az?
2018. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
4-es: szerinted az az elet, ha minden masodik heten detoxba nyomod magad? Gratulalok a szuleidnek!
2018. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

6-os tanulj meg olvasni


A lány egyszer került kórházba az ivás miatt


Ha ebből levontad a következtetést hogy soha többet nem ihat akkor nem sok eszed van


Ide jársz veszekedni vagy tényleg ennyire buta vagy ?

2018. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

Nem alkoholista de jó úton halad abba az irányba. Ha nem érzi jól magát egy felestől, illetve piára van szüksége ahhoz hogy bulizni tudjon akkor a következő az lesz hogy a problémákat is így oldja meg, aztán csak esténkét egy kicsi majd napközben is és mire észbe kap már hinyzik is neki.

Nagyon könnyen el lehet jutni erre a szintre.

Egyébként még nincs komoly probléma, ha nem fokozódik az ivás akkor semmi gond. (tiz évig iszogattam ilyen módom majd 3 évig kőkemyényen, most 7 éve zéró pia)

2018. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

Igen azt írtam hogy a barátnője tud élni


Egyszer túlzásba vitte és ennyi


Hol van a probléma ?


Szerintem a te fejedben, viszont ott jó nagy


Ez volt minden érv amivel alá tudtad támasztani mondókádat hogy: Én magam írtam hogy a lány tud éni


Szerintem te kajak fogyatékos vagy

2018. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha minden hétköznap vedelne, akkor alkoholista lenne.


Tartsuk tiszteletben, hogy vannak akik egyáltalán nem isznak alkoholt, de ne essünk már át a ló túloldalára. Vannak akik ki nem álhatják és vannak akik szeretik, nem ördögtől való ez, semmivel sem lesz tőle kevesebb vagy több, rosszabb vagy jobb az ember, attól, hogy iszik vagy nem iszik, bulizik vagy nem bulizik.

Nagyon sok nő és férfi eljár hetente szórakozni és közben isznak - és emellett normális és jó emberek. Szóval ne aggódj, ez messze nem az, teljesen normális. :)


Havi egy-két alkalom teljesen normális, még a heti egy is, 20 évesen, az ég világon semmi gond ezzel.

2018. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!