Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm alkoholista?

Figyelt kérdés
Havonta 1-2 alkalommal eljár a barátnőivel kocsmázni, rendszerint csak töményet, vodkát iszik, abból is minimum 2-2,5 decit egy este, utána mást csak szintentartás céljából, 20 éves.
2018. febr. 12. 23:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy alkoholista! Az alkoholista nem azért iszik, hogy jó legyen, hanem azért, hogy ne legyen rossz. Az alkoholizmus egy betegség, amiben a betegnél fizikai függőség alakul ki. Iszik minden nap, a nap bármely szakában, simán tök részeg már kora reggel és persze minden este. Nem tud belemenni bizonyos élethelyzetekbe, ha nem ivott előtte.


Amit a kedvesed csinál az teljesen normális. Akkor is az lenne, ha minden héten egyszer becsípne!


Szerintem mindkettőtöknek az lenne a legjobb, ha megválnátok egymástól!

2018. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Állítólag már az az ember is alkoholista, aki megiszik minden este 1-2 sört, mert nem tudja megállni, hogy ne igyon.


A te barátnőd nem alkoholista, csak fiatal.

2018. febr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
#4-es: szóval szerinted az élet=kemény piálás? Mesélj még, kérlek! :'D Valami igazi proli suttyó lehetsz, haver, remélem hétvégén sikerült hányásig innod magad, micsoda élet!
2018. febr. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem az.
2018. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

Erre nem mondanám azt, hogy alkoholista. Mert hiába is iszik sokat egy alkalommal, a szünetben regenerálódik a szervezete. 20 éves! Egészségére!


Nem rossz dolog az alkohol szerintem, csak tudni kell felelősséggel inni. De ha mégis becsúszik olyan, hogy hányásig issza valaki, akkor mi van? Legalább lehet róla évekkel később is sztorizgatni.

2018. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól tudom, az alkoholizmus kulcsa a rendszeresség, ami napi rendszerességet jelent.
2018. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem...20 évesen én is ezt csináltam, 25 éves korom óta alig ittam alkoholt.
2018. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha heteket kibír pia nélkül, akkor nem alkoholista. Ha csak úgy tud társaságban vidámkodni, hogy sokat iszik, akkor kissé lelki szegény. De 20 évesen szerintem nem feltűnő ez.
2018. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

13-as te csicska amíg ki nem törlik a hülyeséged válaszolok


Aki nem tud fiatalkorában lazulni és bulizni az sok jóból kimarad és ilyen megkeseredett nyomorult marad mint te, aki ide jár veszekedni


Ráadásul olyan sötét vagy hogy nem tudsz különbséget tenni alkalmankénti bulizás és alkoholizmus között

2018. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
7%

igazi nő

mért nem isztok együtt

2018. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!