Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar tőlem gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar tőlem gyereket a párom. Nem szeret már?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a párom 28. Azt tudni kell, hogy neki van már egy kisfia az előző kapcsolatából, tervezett baba volt. Énis szeretnék már babát de a párom nem. Azt mondja még fiatal vagyok ehhez. De a volt barátnője is 22 volt, szóval nem sokkal idősebb nálam, vele mégis bevállalta, sőt ő akart legjobban gyereket. Tőlem miért nem akar? Ez, hogy fiatal vagyok csak egy indok? A volt barátnőjét jobban szerette nálam?
2018. febr. 14. 10:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
3 hónapos volt a kicsi mikor szétmentek. De valóban korán jöttünk össze... Márciusban szakitottak, áprilisban meg mmár velem volt... :/
2018. febr. 14. 11:27
 12/22 anonim válasza:
59%

Hogy a párod fejében mi van azt nem tudom, azt viszont tudom hogy én ma lettem 22 és eszem ágában se lenne gyereket vállalni ilyen fiatalon. Anyám is 32 volt mikor szült engem. Szerintem elsősorban gondolkoznod kéne. Az hogy a párod egyszer hibázott nem jelenti azt hogy még egyszer fog.

22 L

2018. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

A 20 v 22 azért qvára nem mindegy.

2, lehet más 22 évesen olyan érett, mint egy 30 éves nő, más meg 20 évesen annyira szeleburdi, mint egy 16 éves.

Illetve, az sem mindegy, mióta vagytok együtt.

Az hogy valaki nem akar gyereket, meg nem egyenlő azzal h nem szereti a párját. Nagyon kis fiatal buta fruska vagy még, ne haragudj. Mint egy 17 éves...

2018. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy korai. Ne szülj egy olyan kapcsolatba gyereket, ami még egyáltalán nem áll stabil lábakon. Neki hiába van már egy gyereke, szerintem rájött, hogy ők is túl korán vállalták be azt a babát, és ezért nem vállalna most veled. De ez nem jelenti azt, hogy ő nem akar gyereket majd tőled esetleg egy kicsit később.

Erre testileg és lelkileg is maximálisan meg kell érni, mert egy életre szóló feladat, és nem dobhatod vissza, hogy köszi, inkább bulizok...

Mellesleg egyáltalán nem vagytok együtt olyan régen, és gondolom nem szeretnél te is egyedülálló anyuka lenni ilyen fiatalon.


21L

2018. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

babám, és a babát miből neveled fel? Állami szocpénzből? Egyetemi pénz alap már megvan?

Még magad is egyetemre kéne hogy járj..

Még te oylan 10 éves, ennyi ésszel ne is gondolkozz lel gyereke, mert csak ő érezné meg a hátrányát.

2018. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Fiatal vagy még, és alig vagytok még együtt. Ha másfél éves a gyereke, akkor gondolom ti max 1 éve lehettek együtt. Ez az irigykedés meg nagyon gyerekes. Nem csoda, ha nem akar tőled gyereket ilyen kevés idő után. Egyáltalán együtt éltek már? Korai, igaza van. (Mondom ezt úgy, hogy 20 évesen szültem tervezetten 1.5 éve. De mi akkor már 3 éve együtt voltunk és együtt is éltünk.)

22N

2018. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Alig vagytok még együtt.. nem friss kapcsolatba kéne gyerek.

Mellesleg nagyon fiatal vagy... milyen végzettséged van, mit dolgozol? Hol éltek? Miből akartok eltartani egy babát, meg azért nagyrészt téged is?

2018. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, h kedveskénk szeretne apukából élni, és gyereket szülni, mert büdös a munka, és kényelmesebb otthon
2018. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Tervezett gyerek, de szülés után 3 hónappal lelép, egy pár nappal később már veled van.

Ha van egy kicsi józan eszed, akkor se szülsz ilyen srácnak, ha könyörög érte!

2018. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19-esnél a pont! Gondold meg Kedves Kérdező!


:(

2018. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!