Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar tőlem gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar tőlem gyereket a párom. Nem szeret már?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a párom 28. Azt tudni kell, hogy neki van már egy kisfia az előző kapcsolatából, tervezett baba volt. Énis szeretnék már babát de a párom nem. Azt mondja még fiatal vagyok ehhez. De a volt barátnője is 22 volt, szóval nem sokkal idősebb nálam, vele mégis bevállalta, sőt ő akart legjobban gyereket. Tőlem miért nem akar? Ez, hogy fiatal vagyok csak egy indok? A volt barátnőjét jobban szerette nálam?
2018. febr. 14. 10:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen fiatal vagy hozzá, igen, +kevés ideje is vagytok együtt. És valóban, nem túl biztos pont az a férfi, aki a 3 hós babával otthagyja az exét. De legalább reálisan látja a dolgokat, neki van igaza, hogy korai a gyerek.
2018. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%

Miért kell mindent a szeret / nem szeret kérdésére visszavezetni? Te tényleg azt hiszed, hogy csak a szereteten múlik minden, csak abból származtatható?


Ezt a pároddal beszéld meg mélyebben és alaposabban. A volt barátnőjét te keverted ide teljesen indokolatlanul, nem is értem, mi köze hozzá. Attól még, hogy az exe ugyanennyi idős volt akkor, amikor babát vállaltak, nem jelenti azt, hogy ezt a barátod még mindig helyes döntésnek gondolja. Ismerd meg jobban, hogy mit és miért gondol, de mindig konkrét, kezelhető problémákkal foglalkozzatok, az, hogy szeret vagy nem szeret, haszontalan, nem tudsz mit kezdeni vele. Egy párkapcoslat nem szeretetből áll, hanem egy csomó konkrét, kifejezhető dologból. És nem is a szeretet tartja össze.

2018. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!