Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó konfliktusforrás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó konfliktusforrás barátommal a gyógyszereim kérdése, szerinte mindent abba kellene hagynom. Egyetértetek? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Én 32/N vagyok, ő 34/F. 5 hónapja vagyunk együtt, de ismerjük egymást több, mint 10 éve.

Én endometriózissal (nőgyógyászati betegség) és autoimmun pajzsmirigy betegséggel élek. Mindkettő gyógyszeres kezelést igényel, mellettük vitaminokat szedek még, C, D vitamint, szelént és vasat naponta, plusz néha magnéziumot és kálciumot.

A párom teljesen gyógyszer ellenes, és azt gondolom, teljesen megmérgezi a kapcsolatunkat az, hogy szerinte mérgekkel tömöm magam és állandóan piszkál miattuk. Szerinte el kellene hagynom mindent, mindent természetes úton bevinni, jó levegőn lenni, sportolni, és ez így elég is.

Hiába magyarázom neki, hogy ha abbahagyom pl. az endometriózis gyógyszerem, akkor a betegség simán visszatérhet pár hónapon belül és esetleg megint műtétre kerül a sor. Addig meg brutál fájdalommal élek majd, ha kiújul az endo...

Akkor is csúnyán néz rám és előadja a "nem kellene szedned semmit" dolgot, ha egy navalyás C vitamint veszek be. Mert hogy miért nem eszem inkább egy citromot, az pont ugyanolyan jó. Hát én nem tudom, mennyi C vitamin van egy citromban, de nekem 2000 mg kell naponta, hogy a pecsételő vérzést megszűntesse...

Ma már olyan csúnyán összevesztünk ezen a gyógyszer dolgon, hogy a sírás kerülget. Nagyon rosszul esik, hogy nemhogy nem támogat a gyógyulásban, inkább még piszkál a gyógyszereim miatt.

Mit gondoltok?



2018. febr. 18. 13:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
9%

Ha mindenképp el aakarod nagyni a gyógyszereket és vitanimokat akkor azt szigorú orvosi ellenőrzés mellett fokozatosan megteheted. Az alábbi linken van erre lehetőség. Ők gyógyítottak már autoimmun betegséget, pajzsmirigy, 1 és 2 diabetesz, de olvass utána, beszélj velük.

Komoly tudományos háttér áll mögöttük, nem hókuszpókok.


[link]

2018. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogY 34 éve született, de agyilag megállt jó 20 éve, az erzelmi érése meg kimaradt.

Nem kivánok neki egy tüdőgyuszit, de egy kis tüszös mandulagyulladás is elég volna, hogy rájöjjön: a citrom meg a sport nem old meg mindent.

Ennyire empátiamentes alakra nem pazarolnék még öt hónapot.

Ha meg esetleg terhes leszel, fix, hogY elküld fitneszre hogy dolgozd le a nagy hasad

2018. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Fuu de felbsznak idegileg ezek a termeszethivo idiotak. Ne haragudj h szidom a parodat, de nekem o ugye senkim. En ezt a vilagnezetet melysegesen elitelem es rendkivul ostobanak tartom. Nem attol fugg egy hatoanyag tulajdonsaga, hogy honnet szarmazik. Nem szep dolog kerek perec szakitasra buzditani valakit, de ha vegiggondolod mi lesz ennek a kovetkezmenye, akkor belathatod, hogy nincs mas ut. Ez valoban megmergezi a kapcsolatot, mert o pont olyan megtevesztetett naiv szerencsetlennek lat, mint amilyennek en ot. Ott nincs tisztelet, ahol a masik eletmodjat ennyire eliteled. Majd megkapod, hogy kimosta az agyad a media es a gyogyszerlobbi. Rengetegszer lattam mar, igy lesz. Es ha netan egyszer gyerketek lenne, ami tudom hogy szamodra nehez, de akkor majd jon az oltasellenesseg meg a tobbi baromsag. Bocsi h igy felhuztam magam, de ebben a gyogyszer ellenessegben en az egeszsegesek gogjet latom. Nem lehet mindent csipkebogyoval meg csalannal meggyogyitani. Mentsd magad.
2018. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!