Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanába sokat veszekszünk a barátommal és kezd már elhidegülni töllem.Szerintetek szexxel.sok törõdéssel.gyengédségel vissza tudom hòditani?Mi a véleményetek?
2018. febr. 19. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérj bocsánatot. És beszéljétek meg a gondokat. Aztán jöhet a sok szex meg gyengédség.
2018. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Beszéld meg vele. Ha úgy van kérj bocsánatot, aztán jöhet minden más.
2018. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell megoldani, ami miatt veszekedtek. Arra megoldást találni.

Amire a szex a megoldás, az a szexhiány. De nem ez a probléma.

2018. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem haragszik konkrétan, akkor nem kell bocsánatot kérned, elég, ha extra kedves és figyelmes vagy vele. Igen, a törődés, gyengédség, romantikus szeretkezés helyre tudja hozni, szép lassan a kapcsolatot, nem tudom, hogy pontosan mennyi idő alatt.
2018. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Egy alapos cumi sok mindenre gyógyír...
2018. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hidegült el vègleg tőled,és mèg szerelmes akkor helyre lehet hozni,szerintem.

Mindenesetre előbb inkább beszèlgessetek egy jó nagyot.Aztán jöhet az összes többi amit itt felsoroltál.

2018. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nézd, azt nem tudhatjuk, hogy benne milyen érzések vannak, vagy már nincsenek... kommunikálj vele, kérj bocsánatot, viselkedj vele úgy, hogy érezze, hogy fontos neked. Önmagában szexel semmit nem érsz...ez nagyon nagy tévedés.
2018. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Min veszekedtek? Mivel bántottad meg? Miből gondolod, hogy elhidegült tőled? A szex nagyon jó dolog, de önmagában semmit nem old meg.
2018. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek, ez az egy megoldás van. Helyre kell rakni azt ami szétcsúszott. Ha elhidegült már tőled akkor nem lesz egyszerű feladat. Egy kicsit újra beléd ke hogy szeressen szinte. Én ha valakivel szemben alábbhagyott a tűz nem szeretkeznék, így ha elutasítást kapsz még tovább zuhanhat minden. Azt is fel kell ismerni sajnos ha nem illetek össze.
2018. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!