Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérjek szünetet a páromtól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek szünetet a páromtól? Lentebb, bővebben.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a párom 26. Idén nyáron lesz 7. éve, hogy együtt vagyunk. Szeretem Őt, ő az első, és biztos vagyok benne, hogy ő az igaz szerelmem, de soha nem volt szexuális, hódítós kalandom. És egy ideje érzem, hogy hiányzik. Mostanában a párkapcsolatunk sem működik a legfényesebben. Vannak viták, elég komoly dolgokról. Egy éve volt egy hasonló eset, azt végül meg tudtuk oldani. A párom egy olyan ember, aki önmagánál is jobban szeret engem, és eléggé hajlamos a melankóliára. De én érzem, hogy ha ez így marad, mármint, hogy nekem ilyen vágyaim vannak és hagyom még gyűlni, nem lesz jó vége.Viszont ha szünetet kérek, félek, hogy tesz valamit magával...

De így meg nem tudok élni. Éppen ez az! Élnem kell egy kicsit, mielőtt megállapodok. Őrűltnek lenni, de aggódom a párom miatt. Mit tegyek? Tudom, hogy csak én jöhetek rá a válaszra, és biztos vagyok benne rá is fogok, de tanácstalan vagyok...

A lenéző, felesleges véleményekből köszönöm, de nem kérek. Viszont minden más jöhet.



2018. febr. 20. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne szünetet kérjél, legyél őszinte, hogy szretnéd megdugatni magad ezzel-azzal, aztán majd ha már jól kiélted magad, akkor esetleg visszafogadod.
2018. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig aki azzal zsarol, hogy kárt tesz magában, azt azonnal ki kell dobni. :)
2018. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!