Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte az egész havi fizetését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte az egész havi fizetését ruhára költi, nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk k a barátnőmmel, mondtam neki, hogy mivel a lakás az enyém, ezért nem szeretnék a számlákon felezni, ezek az én költségeim, amit veszünk azt pedig dobjuk ketté (alapanyagok a vacsihoz, fürdőszoba, mosókonyha, wc, egyéb fogyó eszközök) mondta, hogy részéről rendben.


Eddig a pénzen nem volt probléma, és nem is nagy összegekről van szó most sem.

Bevásárolni voltunk huszon x ezer forintért, aminek a felére mondtam neki, hogy 10 ezer az ő része, és mondta, hogy rendben odaadja, de meg kell várnom a következő havi fizuját mert nincs pénze, kérdezem: hogyhogy nincs? :D


Na ez már két hónapja rendszeres.. és nem a 2*10 ezer forinton akadékoskodom, hanem azt furcsálltam, hogy miért nincs!

Bátorkodtam megkérdezni, és közölte, hogy ő általában az egész havi fizetését ruhákra, cipőre, és szórakozásra költi, és szerinte ez természetes, 3 éve dolgozik, és ő eddig minden megkeresett forintját szinte ruhára és cipőkre költötte. hát.. mit ne mondjak :D kicsit lezsibbadtam. De úgy voltam vele, hogy nem akarok vitát, inkább megkérdezem, hogy egy itteni nő mit gondol arról, hogy mi az az összeg amit havi 120-140 ezer forintból ő ruhára költene? Úgy, hogy van hol laknia, van mit ennie, és nem kell gyűjtenie.


2018. febr. 20. 19:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
36%
Ruhára ha éppen szükség van rá, bulizásra sosem.
2018. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet, hogy csak azt kamuzza, hogy nincs pénze, hogy ne kelljen fizetni és sunyiban gyüjtöget?
2018. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

10- igen valóban ez nekem sem tetszik, de nem érzem, hogy a sunnyogásról szólna a részéről.

12- erős a családi háttere, ha bármire szüksége lenne csak elszólja magát otthon és megkapja.


De igazából nem ezekre a kérdésekre keresem a választ.

2018. febr. 20. 19:59
 14/50 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, ezt ne engedd! Ez egyáltalán nem normális így. A barátnőd nem tud bánni a pénzzel. A szülei nem tanították meg, most rajtad a sor. Készítsetek költségvetési tervet. Mennyi a bevétele, mennyi a kötelező kiadása, mennyit tesz el megtakarìtásra (!!!), és mekkora az az összeg, amivel azt csinál, amit akar. Utálni fog érte, hogy korlátozni akarod, de hosszú távon az ő érdeke. Ezen kívül rá kéne jönni, mit ad neki a vásárlás. Nem azért vásárol, mert szüksége van valamire. Inkább pótcselekvésnek tűnik. Shopping-függő, ha úgy tetszik. Korábban én is vásárolgattam "csak úgy". Akkor épp nem volt topon a házasságom, nem szerettem a munkámat, nem úgy haladt az életem, ahogy szerettem volna. Ezt kompenzáltam a csillogó plázákkal "havonta egyszer jár nekem" szöveggel. Most kb.ott tartok, ahol szeretnék, összességében jól érzem magam. Amióta így van, nem érzek égető vágyat a shoppingolàsra.
2018. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
59%
Le is csatlakoztatnám az ilyen nőt az életemről. Nem vagyok fillérszexualizáló ember, de szeretek spórolni, takarákosdkoni, félrerakni. Csak hasonló mentalitású nővel járnék. Programokat szeretek szervezni, de nem bírom, ha valaki eszetlenül szórja a pénzt, még ha ő is kereste meg. Nem vall jó pénzügyi intelligenciára.
2018. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

14- nem ilyet nem fogok vele csinálni. Az ő pénze, ő keresi ő költi el.

Nemrég kapott egy álláslehetőséget a szakmájában, dupla ekkora fizetéssel, de tudtam, vagyis láttam rajta, hogy utálná. És végül lebeszéltem róla, hogy elvállalja, mert azzal járt volna, hogy feladja a jelenlegi munkáját. Másfél éve még a szakmában dolgozott, azt a kapcsolatunk is megsínylette nekem nem számít a pénz, főleg nem az ő pénze. Csak az számít, hogy kiegyensúlyozottnak és boldognak lássam.

Nem rossz dolog amit írsz, de nem vagyok az apaj, és nem is szeretné azzá válni!

2018. febr. 20. 20:26
 17/50 anonim ***** válasza:
36%

No vagyok, es a fizetesem en is ruhakra es sminkekre koltom, egyedul a teloszamlat fizetem a “szamlak” kozul es kb ennyi:-)A ferjemet nem zavarja, es a szekrenybol sem folyik ki a ruha mert designer ruhakrol van szo.


Szoval sztem a vilagon semmi baj nincs ezzel ha ez szamodra is rendben van:-))


Nyilvan ez sok embert zavar de a ferjemnek az a mottoja h boldognak szeretne latni, es nem kell mindenkinek folyton szamlakat fizetnie es mivel megengedhetjuk magunknak azt h ne dolgozzak, igy maradhatok a kis buborekomban.

2018. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom márkás és drága ruhákat, cipőket, sminket és kozmetikumot vásárol amihez havi 120-140 ezer bagatell összeg. Egy márkás téli csizma 120 ezer is megvan a leárazások előtti időszakban. Éppen 2-3 darabot ha tud venni egy hónapba és el is ment a fizetése. Én is ilyen vagyok, mindig márkás és szép ruhákat vásárolok és sajnos mindez elég drága. Én eladni nem szoktam, inkább kevesebbet veszek és hordom őket addig míg tényleg szét nem jön. Cipőkkel, táskákkal is igy vagyok. Most is összeírtam mit kellene vennem még leárazva most február végén mert jobban megéri feltéve ha marad még akciósan. Én inkább netről rendelek, mert sok üzlet nincs is Budapesten ha pedig van a netes ár 2-3x amit nem tudok kifizetni. A smink jobban kitart nálam. És az én szekrényemből se dől ki a ruha.
2018. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Na valahogy úgy vagyunk mi is mint a 17-es válaszoló :D

aki tudja miről van szó, és ragyog boldogan az ő kis buborékjában :) :D

2018. febr. 20. 20:46
 20/50 anonim ***** válasza:

Milyen márkákat szokott vásárolni, esetleg tudod? Igy kb. ki lehet következtetni mennyit is tud venni havonta.


Utolsó válaszoló

27N

2018. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!