Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte az egész havi fizetését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte az egész havi fizetését ruhára költi, nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk k a barátnőmmel, mondtam neki, hogy mivel a lakás az enyém, ezért nem szeretnék a számlákon felezni, ezek az én költségeim, amit veszünk azt pedig dobjuk ketté (alapanyagok a vacsihoz, fürdőszoba, mosókonyha, wc, egyéb fogyó eszközök) mondta, hogy részéről rendben.


Eddig a pénzen nem volt probléma, és nem is nagy összegekről van szó most sem.

Bevásárolni voltunk huszon x ezer forintért, aminek a felére mondtam neki, hogy 10 ezer az ő része, és mondta, hogy rendben odaadja, de meg kell várnom a következő havi fizuját mert nincs pénze, kérdezem: hogyhogy nincs? :D


Na ez már két hónapja rendszeres.. és nem a 2*10 ezer forinton akadékoskodom, hanem azt furcsálltam, hogy miért nincs!

Bátorkodtam megkérdezni, és közölte, hogy ő általában az egész havi fizetését ruhákra, cipőre, és szórakozásra költi, és szerinte ez természetes, 3 éve dolgozik, és ő eddig minden megkeresett forintját szinte ruhára és cipőkre költötte. hát.. mit ne mondjak :D kicsit lezsibbadtam. De úgy voltam vele, hogy nem akarok vitát, inkább megkérdezem, hogy egy itteni nő mit gondol arról, hogy mi az az összeg amit havi 120-140 ezer forintból ő ruhára költene? Úgy, hogy van hol laknia, van mit ennie, és nem kell gyűjtenie.


2018. febr. 20. 19:18
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
54%
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom! :) de plázában szokott vásárolni, és néha jön 1-2 csomagja.
2018. febr. 20. 20:52
 23/50 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha ez neked így megfelel, akkor hagyd, hogy ragyogjon a kis buborékjában. Csak nehogy később jöjjön a sírás, hogy kihasznált. Mondjuk családot nem terveznék ilyen nővel, de ezt neked kell tudni.
2018. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagyon tud előre tervezni, de az eddigiek alapján te sem. Oké, hogy mának élés, de egyszer az a holnap lesz a ma, amire nem vagytok felkészülve, és esélyes, hogy ez még visszaüt.
2018. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
72%

"No vagyok, es a fizetesem en is ruhakra es sminkekre koltom"


"es mivel megengedhetjuk magunknak azt h ne dolgozzak, igy maradhatok a kis buborekomban."


Ez nem ellentmondásos egy kicsit? Ha nem dolgozol, milyen fizetésedet költöd ruhákra?

2018. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
50%
Én rendeszeresen külföldről rendelek. De igy is egy olcsóbb nadrág 50-70€, szoknya 60-80€. Most átmeneti cipőt akarok venni olyan 90-100€ de igy is a havi 400€ hamar el tud folyni és tényleg pár darab csak és még ha a szórakozást is beleértjük nem olyan sok.
2018. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

Részemről a vád nem helytálló. Ezért is nem zavar, az, hogy ő másként gondolkodik.

Vele kapcsolatban nekem tényleg csak az számít, hogy boldognak lássam. Ha havi 120 ezer forint az "ő boldogsága" akkor azt nem fogom elvenni tőle, hogy cserébe kapjak egy depis hisztis savanyú libát.


ő 26 én 33 vagyok.


De a továbbiakban nem szeretnék párkapcsolati tanácsokat és egyéb megjegyzéseket olvasni. A kérdés nem erről szól! Tartsátok tiszteletben.

2018. febr. 20. 20:59
 28/50 anonim ***** válasza:
Én nőként biztos nem költenék ennyit ruhákra, de ha neked ez megfelel, akkor semmi gond. A lényeg, hogy ti így boldogok vagytok.
2018. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
75%

"hogy cserébe kapjak egy depis hisztis savanyú libát."


Vagy egy felelősségteljes, érett nőt.

Amúgy imádom, amikor valaki logikai hibára alapozza az életfilozófiáját <3

2018. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

29- semmiféle életfilozófia sincs ebben.

"Vagy egy felelősségteljes, érett nőt." csak tapasztalat.. legutóbb amikor nem volt kiegyensúlyozott a munkahely váltása előtt pont egy hisztis depis savanyú nő lett, nem pedig az az életvidám csaj akit megismertem.

2018. febr. 20. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!