Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes/kell boldogtalan kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy érzem, inkább teher már nekem a kapcsolatom. A párom egy kedves, jólelkű lány, de annyit és olyan dolgokon veszekszünk, hogy már elment a kedvem vitázni is.

Többször voltunk már mélyen, mindig azt mondtam, próbáljuk megmenteni. De már nem tudom, életünk végéig ez lesz? Csakhogy otthon senki nincs aki támogassa, félek baja lesz, azt pedig nem akarom.

Hasonló tapasztalatok?


2018. febr. 21. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Emlékszel még milyen volt magadban lenni? Biztos úgy is megvoltál
2018. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha úgy érzed hogy teher akkor sok értelme már nincs együtt maradni.
2018. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem...ha már vita sincs, akkor tényleg halott a dolog. Tapasztalat.
2018. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen régóta vagytok együtt ? Kell időt adni egymásnak. Majd ha megnyugodtok nem lesz annyi vita, pláne ha hülyeségek végett vitatkoztok azért nem érdemes szétpakolni.Gondold át ! Szereted ?
2018. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, miken vitatkoztok? Hogy mit hová tegyél, vagy hasonlók?
2018. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!