Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a lánynak, hogy csak egy alkoholista senki vagyok?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedtünk meg. Azt hazudtam neki, hogy tanácsadó vagyok egy reklámcégnél, de valójában csak egy alkesz munkanélküli vagyok, aki máról holnapra él. Nem dolgozom már 2 éve. Van egy átlagos kocsim, de azt is örököltem, meg van néhány jobb ruhám is. 3x találkoztam a lánnyal, volt már szex is azóta. Elég jól elő tudom adni magam és jó a beszélőkém, ezért tudtam vele elhitetni ezt szerintem. Nála találkoztunk, mert azt mondtam neki, hogy a villám felújítás alatt áll és nem alkalmas ott a tali. Igen, a villám.. Valójában egy 1,5 szobás kis lakásom van, ami egy igazi pöcegödör. 2 éve nem volt kitakarítva már és hegyekben állnak az üres üvegek mindenütt.. Ide embert nem volna ajánlott felengedni. Tudom gerinctelenség, hogy hazudtam neki, de őszintén, mindenki ezt csinálja manapság én úgy vettem észre. Férfiak és nők is, csak adják a szépet magukról és sokszor a fele sem igaz. 36/F

2018. febr. 21. 16:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%
Hát végülis már megvolt a csaj xD
2018. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Azért vagy nagyon hitelesen tudod alakítani a nem alkoholista alkoholistát és/vagy túl butuska a lány, vagy kamu az egész sztori...


Ha szeret, akkor a villád nélkül is szeretett volna, meg a sok hazugság ellenére is. A hazugságot senki sem tolerálja. Az meg hogy azt hiszed, hogy mindenki csak hazudik, téged minősít megint.... Mindegy.


Mihamarabb tudasd vele szerintem, rakj le elé egy villát (mondjuk masnival átkötve), hogy tessék, kész a felújítás. :D

Amúgy is, ha annyira jó a beszélőkéd, akkor ezt meg tudod oldani. Utána meg majd kiderül hogy hogyan alakul (vagy itt olvassuk a lány "beleszerettem de hazudott, most mit tegyek?" kérdését).

2018. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"de őszintén, mindenki ezt csinálja manapság én úgy vettem észre"

Na, emiatt az önmentegető hozzáállás miatt valószínűtlen, hogy valaha is megváltozz, szóval mondd el neki minél hamarabb. Vagy ne; szórakozz vele tovább, aztán nagyobb lesz majd a pofára esés, a lány meg elveszti a bizalmát a férfiak iránt, és onnantól legalább jóval óvatosabb lesz, szóval kevésbé valószínű hogy a jövőben csőbe húzzák.

2018. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu
2018. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Inkább örülj,hogy így be tudtál csapni egy hülye csajt,úgyhogy edd meg amit főztél.
2018. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de úgy döntöttem nem mondom el még neki. Húzom a dolgot ameddig lehet és a csajt is. Ennyit én is megérdemlek. Vessen magára, hogy elhitte.
2018. febr. 21. 20:02
 17/22 anonim ***** válasza:
44%

Ha látni akarja a villádat, mutasd meg neki a konyhai fiókban.


(De előtte takaríts ki!)

2018. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az nagy pofáraesés lesz,utána nem fogsz neki kelleni,ha kiderül hogy nincs is villád.
2018. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A világot és azt a szerencsétlen lányt hibáztatni és rájuk vetíteni a fusztrációidat undorító dolog. Ez az elkerülő, éretlen, projektáló viselkedés nem vezet sehova.

Egy alkoholista senki vagy, ezt jól látod! A döntés viszont a kezedben van, hogy ezen változtass!

2018. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szóval mert "mindenki" féreg, te is kihasználsz valakit? Szép. Következő életed élvezetes lesz. Nekem, nézni.
2018. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!