Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kiutált a családból?

Figyelt kérdés
A barátommal több éve együtt vagyunk és a mostohanővérével sosem jöttem ki túl jól. Nagyon összevesztünk, kb az egesz családja velem ért egyet, de hogy a lány otthon kussoljon es beke legyen igy mindneki fogja a partjat. Most ott tartunk, hogy konkretan "nem mehetek at" hozzajuk. Mi a teendő ilyen esetben? Sürgős segítsegre lenne szükségem!

2018. febr. 21. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aha, tehát egy családba nem tartozónak fontosabb a véleménye, a barátod pedig olyan hülye lúzer, hogy képtelen kiállni érted.


Szerintem titokban szerelmes a csajba, vagy valami, de én kivágnám a francba.

2018. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ràkêrdeznêk a párodnàl hogy miez .Mindenképp ülj le vele mert ez igy téleg fura .Nekem is van öcsém és örülök is annak hogy talàlt egy normàlis csajt és nem utàltam ki egyiket sem.
2018. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sztem a mostoha tesoja szerelmes a párodba de a párod nem és most tombol.Nem hinném hogy boldog a mostani pàrjàval ha az is lenne akkor is vannak érzései a pàrod irànt és nem tudja elfogadni hogy ő màst vâlasztott .
2018. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!