Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még egészséges kapcsolat?

Figyelt kérdés
8 éve jöttem össze a feleségemmel,ebből 6 éve házasok vagyunk ,együtt lakunk. A házasság után 2 évvel a feleségem megcsalt de valamiért(talán a közös lakás,anyagiak miatt együtt maradtunk). Aztán 2 évre rá én is megcsaltam ,szeretőm volt 1,5 évig titokban akibe szerelmes is voltam,de járöttem,hogy má a mentalitásunk ezért otthagytam és együttmaradtam a feleségemmel(aki erről nem tudott semmit,csak annyit,hogy tetszettem a másik lánynak). Ismét eltelt 2 év nem volt megcsalás senki részéről és kezd a feleségem többet tenni a házasságunkba minden téren,mint eddig(ami az elején fordítva volt én tettem többet bele minden téren). Közbe 35 lettem ő 33 és felmerült a gyerekvállalás kérdése. Csak bizonytalan vagyok,hogy ezek után még lehet-e ebből egészséges hosszú kapcsolat.
2018. febr. 24. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.

TE kibírod (vlójában inkább elégedett leszel) a további életedben a feleséged mellett úgy, hogy nem csalod meg mással, akkor sem, ha netán "beleszeretsz" valakibe, újra?

Mert persze, hogy még valószínűleg lesz ilyen, ne áltasd magad. A kérdés az, hogy te mit gonoldsz, megéri együtt maradni vele és hűséges tudnál maradni?


Ugyanez nála is kérdés nyilván.

A kapcsolatért meg tenni kell, hogy működjön, nem megy magától ez sem. Ha jön valaki valamelyikőtöknél, és megint elveszi az eszeteket, akkor nem sok értelme van nyüglődni szerintem, csak mert a másikat már megszoktad.

2018. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!