Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tesztelgeti, hogy megcsalom-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesztelgeti, hogy megcsalom-e?

Figyelt kérdés

Saját lakásom van, barátnőmmel távkapcsolatban élek.

#1 Barátnőm novemberben hozott egy nők lapját, és most megtalálta. Azt mondja, nem ő hozta. Közben figyeli a reakcióimat. Gondoltam, biztos hugom volt. Nem is igazán érdekelt. De most rákérdeztem, nem ő hozta.

#2 Egy piros fulbevalot talaltam az ágyban. Olyan fajta, amit nem könnyű kiszedni az ember füléből. Sajnos mondtam is neki, és agresszívan reagált. Lehet, hogy elrontottam egy újabb tesztjét?

#3 Elkezdett hirtelen kutakodni a cuccaim között. Kérdeztem, mit keres. Nem tudott rá válaszolni.



2018. febr. 27. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Ki kell vágni, mint a taknyot.

31/f

2018. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A bizalom magas foka...
2018. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy az első mondja. 31N
2018. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Ha valóban ilyen tesztelgetős, akkor 1 dolgot tudsz tenni. Nem mész bele a játékba. Nyílt lapokat kell elé rakni.

Leültetni, és beszélni vele. Eleinte biztos tagad, meg rosszul reagál, de ezt figyelmen kívül kell hagyni. Mindig mikor kezdi a hülyeségeit, akkor komolyan leülni és beszélni, mintha csak egy bizalmas barát lennél. Így egy idő után meg fog törni, mert a macska-egér játék csak akkor élvezetes, ha valaki partner benne. És ha mindig az őszinte beszélgetésnél lyukadtok ki, akkor előbb utóbb kényételen lesz ebbe belemenni.


Legyél mindig partner a beszélgetésekhez, mondja el nyugodtan mit gondol, miért erre gondol, és utána higgadtan mond el, hogy te hogy látod, és nincs igaza.

2018. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyet soha nem értettem. :D

Én tuti repíteném, pedig én is féltékeny típus vagyok, de ilyen magas szinten én sem csinálom ezt a dolgot. Ha megcsal akkor vagy megtudom, vagy nem. Kutakodni, tesztelgetni gyerekes szerintem. :D

2018. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem is vágod ki, mindenképp beszéljétek meg, miért nem bízik benned. Gondoljátok át, hogyan lehetne jobb.
2018. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
100%

A kérdés, hogy miért tesztel... ha csak az önbizalma nem oké azon még lehet húzni.

De ha ezen élvezkedik akkor kuka.

2018. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz... és ez még csak az a fele, amit észrevettél.

Ha megint csinál valami ilyesmit egyenesen mond meg neki, hogy ez nem pálya, ha enm bízik benned, akkor ne maradjon melletted se - már amennyire ez távkapcsolatban értelmezhető.

2018. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Énnekem az agyamra menne az ilyen játékaival. Ha tovább folytatná, rövidúton tőlem is repülne. Lehet, hogy akkor se keresett valamit -mondjuk azé a cuccaid között turkálni se szép eleve - hanem lehet, hogy még akkor is be akart csempészni oda valamit. De mondjuk az picit logikátlan lett volna. Szerintem dobd ki, szórakozzon mással. Na jó, adj neki mégegy esélyt, beszéljétek meg, hogy ezt miért csinálja. Ha bízhattok egymásban, talán az lehetséges, hogy egyértelmű. Ha nem is teljesen ,de talán nagy százalékban. Amúgy most lehet, hogy hülyeséget írtam. Akkor bocsi.
2018. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!