Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fia, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb egy hónapja odaköltöztem a barátomhoz, pontosabban a költözésem még folyamatban van, mert másik lakásból kell a cuccaimat átpakolni, bútorok, stb. Viszont már egy hónapja a barátomnál alszom. Ahol eddig éltem az a lakás lakhatatlanná vált beázás miatt, így nem sok választásom volt. Persze tervben volt korábban is a költözés, és akkoris bekövetkezett volna, ha nem ázom be, de ezek után így is úgy is mennem kellett.

Eleinte kb az első két hétben nem volt gond, csak az a bökkenő, hogy a barátom lakása, igazából a szülei lakása, és az anyukája elég sokat ott van. Máshol él, de hetente ha van rá lehetőség többször is ott alszik. Nekem ez kissé fájó pont volt, hiszen huszonévesen már szeretnék egyedül élni a barátommal. Én 4 éve külön élek a szüleimtől, rákényszerültem, de mára már megszoktam. A barátom viszont a szülői házban maradt. Én szeretném ha lenne közös életünk, csak és kizárólag kettőnknek. Az nem baj, ha odajön az anyukája és hetente egyszer ott alszik, de volt már olyan nem is egyszer, hogy a barátommal menni szerettünk volna valahova kettesben és az anyukája is jönni szeretett volna. Nyaralást terveztünk és oda is pl, vagy bevásárolni, vagy ha csak nálunk voltunk, akkoris volt, hogy hárman voltunk, és nem csak mi a barátommal.

Ez engem nagyon zavart. Össze is vesztem a barátommal, és azt mondta, hogy ameddig nem csinálnak nekem helyet a lakásukban valahogy bírjam ki, én ebbe belementem, viszont ez a hét már úgy ment el, hogy egy magányos napunk nem volt úgy, hogy csak én lettem volna meg a barátom, mert keddtől egészen máig ott volt/van az anyukája. Ezen megint kiakadtam, és most jelenleg én vagyok a kibírhatatlan személy, akinek semmi sem jó, legalábbis a barátom szerint.


Bocsánat, hogy hosszú lett, de így kb minden információ benne van, ami szerintem lényeges.


Én 24L, ő 26F


2018. márc. 4. 09:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem, hogy költözés előtt nem beszéltetek erről, nem mondta mi a helyzet. Gondolom előtte is aludtál nála,akkor soha nem volt ott az anyja?

Én így nem költöznék, szíve joga anyjával lenni amennyit akar, de ezt nekem nem muszáj elviselni. Ha az anyja átjáróháznak nézi a lakást és kedve szerint jönne menne, én inkább keresnék más lakást. Mindig van más megoldás.

2018. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy igazad lenne valahol... De másfelől meg jól értem, hogy beázott a házad, befogadott kvázi a barátod és az anyja (hisz az anyjáé a lakás) és még rinyálsz?
2018. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, az anyukája unatkozik, örül, ha többen vannak körülötte.

Ne generálj problémát, mert később baj lesz.

Nem biztos, hogy a fiát félti tőled, ahogy sok lány, nő gondolja, nekem apám volt ilyen, mindenhova jönni akart velünk.

De amúgy az lenne valóban a normális, ha együtt elköltöznétek a barátoddal valahová.

2018. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez nagyon beteg dolog. Szabadulj meg a pasitól.

Az ilyen "férfi" ugyanazt fogja tőled is elvárni amit az anyucikájától megkapott egész életében.

Élhetsz mellette rabszolgaként.

2018. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Beszéltünk róla, és már akkor is kértem ezt tőle. Meg mondtam neki, hogy nekem nincs bajom az anyjával, de én nem másnak az anyukájával szeretnék élni 24 évesen, hanem a párommal. Először megértette, utána mikor már odacuccoltam, volt ebből egy kis félreértés.

Illetve hiába aludtam ott töbször is nála korábban, akkor valahogy nem volt ez, vagy nem tűnt fel annyira. Meg akkor felváltva hol nálam, hol nála voltunk. De valahogy úgy érzem, amióta odaköltöztem hozzá, többet van ott az anyukája.

2018. márc. 4. 10:02
 6/23 A kérdező kommentje:

Kedves második.


A költözés már korábban el volt tervezve.

Egészen pontosan úgy nézett ki, hogy kb egy hónapja, jó pár napja nála aludtam, amikor kérdezte, hogy nem lenne-e kedvem korábban odaköltözni hozzá. Eredetileg májust terveztük. Én agyaltam, majd azt mondtam, hogy beszélnem kell a tulajjal, stb. Másnap visszamentem a régi lakásomba, és akkor láttam a beázást.

2018. márc. 4. 10:04
 7/23 A kérdező kommentje:
Igazad van, felelőtlen dolog volt tőlem, hogy vállaltam. De bíztam a páromban, akivel lassan már egy éve együtt vagyok, bíztam benne, mert azt ígérte változni fog a dolog, de nem változott, sőt, még rosszabb lett.
2018. márc. 4. 10:38
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

#4 egyáltalán nem biztos hogy azt fogja elvárni tőle, sőt az sem biztos, hogy az anyjától is elvárja, csak az anyuka nem tűr ellentmondást ha ő éppen gondoskodni akar.


Persze egy egyszerű elme a legegyszerűbb, legdivatosabb előre választott magyarázatot dobja ki, úgyhogy érthető, hogy te miért gondolod így ;)

2018. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Tényleg nem várja el azt tőlem amit az anyukájától.

Nyilván, mivel az a szülei lakása, én nem mondhatom, hogy ne menjen oda az anyja, viszont az már a másik véglet, hogy ezen a héten hármasban voltunk náluk, egy olyan nap ne lett volna, hogy kettesben lettünk hagyva.

Amikor az én szüleimnél voltunk pár napot, az én szüleimet soha nem kellett arra megkérni, hogy hagyjanak minket kettesben. SOHA. Az ő anyukájával meg megy a nyűglődés, és nem veszi észre, hogy egy párkapcsolat két emberről szól.

2018. márc. 4. 10:43
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyjáé a ház. 26 évesen fix, hogy nincs saját lakása, háza. szokj hozzá vagy menjetek albérletbe, ha zavar.
2018. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!