Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fia, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb egy hónapja odaköltöztem a barátomhoz, pontosabban a költözésem még folyamatban van, mert másik lakásból kell a cuccaimat átpakolni, bútorok, stb. Viszont már egy hónapja a barátomnál alszom. Ahol eddig éltem az a lakás lakhatatlanná vált beázás miatt, így nem sok választásom volt. Persze tervben volt korábban is a költözés, és akkoris bekövetkezett volna, ha nem ázom be, de ezek után így is úgy is mennem kellett.

Eleinte kb az első két hétben nem volt gond, csak az a bökkenő, hogy a barátom lakása, igazából a szülei lakása, és az anyukája elég sokat ott van. Máshol él, de hetente ha van rá lehetőség többször is ott alszik. Nekem ez kissé fájó pont volt, hiszen huszonévesen már szeretnék egyedül élni a barátommal. Én 4 éve külön élek a szüleimtől, rákényszerültem, de mára már megszoktam. A barátom viszont a szülői házban maradt. Én szeretném ha lenne közös életünk, csak és kizárólag kettőnknek. Az nem baj, ha odajön az anyukája és hetente egyszer ott alszik, de volt már olyan nem is egyszer, hogy a barátommal menni szerettünk volna valahova kettesben és az anyukája is jönni szeretett volna. Nyaralást terveztünk és oda is pl, vagy bevásárolni, vagy ha csak nálunk voltunk, akkoris volt, hogy hárman voltunk, és nem csak mi a barátommal.

Ez engem nagyon zavart. Össze is vesztem a barátommal, és azt mondta, hogy ameddig nem csinálnak nekem helyet a lakásukban valahogy bírjam ki, én ebbe belementem, viszont ez a hét már úgy ment el, hogy egy magányos napunk nem volt úgy, hogy csak én lettem volna meg a barátom, mert keddtől egészen máig ott volt/van az anyukája. Ezen megint kiakadtam, és most jelenleg én vagyok a kibírhatatlan személy, akinek semmi sem jó, legalábbis a barátom szerint.


Bocsánat, hogy hosszú lett, de így kb minden információ benne van, ami szerintem lényeges.


Én 24L, ő 26F


2018. márc. 4. 09:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Most úgy áll a dolog, hogy én költözöm el tőle egyedül. Ő nem szeretne, mert nem lenne pénze, meg nem akarják a szülei házát üresen hagyni. Holott szerintem lenne pénze, annyit keres mint én, és én ezelőtt is megéltem valahogy.

Anyukája nem akarja őt elengedni, és ő sem az anyukáját, ha van valami ugrik, én meg ezt így nem bírom.

2018. márc. 4. 11:06
 12/23 anonim ***** válasza:
Szóval a párod nem hajlandó beszélni az anyjával, az meg láthatóan leszarja. Te tényleg ilyen emberrel akarod a jövődet tervezni? Majd unokakészítésnél anyós meg tartja a gyertyát, dobolja a ritmust? Vagy mi lesz az elképzelés?
2018. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Beszélt az anyukájával. Az anyukája mondta is, hogy amíg megy a pakolás többet lesz velünk. Csak én nem gondoltam azt, hogy ez azt jelenti, hogy egész álló héten.

A párom pedig hiába beszélt az anyukájával, ők abból indulnak ki, hogy velem kedves az anyukája, helyet csinál nekem, én pedig ezt nem értékelem.

Hiába mondom a páromnak, hogy engem zavar az, hogy egész héten egy olyan napunk ne lett volna, hogy kettesben vagyunk, és amikor kettesben indultunk valahova, oda is szeretett volna jönni velünk. Bár arról végül lebeszélte a párom.

2018. márc. 4. 11:20
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha máshol él az anyja, akkor miért jár oda aludni?
2018. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Mert takarítani kell, meg a fiának nincs ideje főzni, mert tanul és mellette dolgozik. Azt mondják, hogy a munkája miatt is feljár, de kb háromnegyed órája van az a ház, ahol egyébként aludni szokott, szóval nem feltétlen lenne szükséges ezt csinálni.

Az már más kérdés, hogy miért nem engem kért meg a párom, hogy segítsek neki ha ennyire nem ért rá :)

2018. márc. 4. 11:32
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

#13 bizony bele, mert a hülyéket nem bírom, főleg ha saját gondolatuk nincs, és terjesztik a begyepesedett baromságaikat, amit csalódott anyucitól, vagy barátnőtől hallottak, vagy a nők lapjában olvastak.


Nem, nem lakom anyámmal. Az lehet hogy épp ebédet készít, dél környékén szokás, majd megkérdezem :)

2018. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%
Szereti az anyját. Micsoda problémák..
2018. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is oldjátok meg egymás közt. ha neked nem esik nehezedre, ÁTMENETILEG pakolj, takaríts te, ha ez tényleg a helyed kialakításáról szól. mivel már egy ideje veletek tanyázik, biztos elmondta, mi megy és mi marad.


a főzés meg néha kedves dolog, de tudna áthozni is kaját, ha olyan közel van.

2018. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Soha nem azzal volt gond, hogy szereti az anyját. :)

De 24 és 26 évesen már szeretnék úgy a párommal élni, hogy a hét nagyobb fele ne úgy teljen el, hogy együtt vagyunk az anyukájával.

2018. márc. 4. 12:18
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerencsére én is külön élek a szülőktől! Nekem több oka van, részben családi, részben pedig anyagi is. Nekem pl az esett rosszul, hogy, amikor gyűjtöttem egy rakat pénzt elkértek rezsire, direkt ellehetetlenítették, hogy saját lakásra gyűjtsek. Idővel nőtt a fizetésem, de azt mindig titokban tartottam, így nem is tudták sosem mennyi pénzem van. Aztán egy nap elmentem megnézni egy lakást, amiben jelenleg lakom, és miután megvolt az adásvételi letettem otthon az asztalra. Mondanom sem kell mekkora zsugori kapzsi mindennek be voltam állítva, de az én lelkiismeretem tiszta. Ők idézték elő azt, ami megtörtént
2018. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!