Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szolgalelkű nők kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szolgalelkű nők kellenek manapság a pasiknak? Irreális elvárás, hogy egyenlőek legyenek a felek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 18:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
19%
Újra kicsapta a lepontozómanó...:)
2018. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
8%

#11

Abszolút így van.

Amit írtál az igy, egyben kikerülhetne egy felugró ablakba amikor egy gyanutlan ember itt akar kérdést feltenni. 😁

Az itteni csajok abszolút kritikán aluliak. Elsőre nem is akartam hinni a szememnek amikor visszajöttem.

2018. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
36%

Kérdés mit takar az egyenlőség, mert ha egy normális férfi női viszont, akkor az a normális.

Ha a feministák által erőltetett "erős, független nő, akit a férfiak és a patriarchális társadalom el akar nyomni" számít "egyenlőnek" akkor az felejtős.

Természetesen ahogy hímsovoiniszta sem vagyok, tehát nem várnám el, hogy csak a konyhában gürcöljön meg stb.

2018. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

"amit a férfi kedvéért csinál"


Ez alatt mit kell erteni pl?

2018. márc. 9. 20:24
 15/36 anonim ***** válasza:
15%

Mi az, hogy szolgalelkű nő?

Akinek van női hobbija, szeret sütni-főzni, és nem egy lusta disznó?

Tudnám a lusta nők miért akarnak párkapcsolatban élni, akiknek derogál a főzés, takarítás, gyereknevelés.

Van egy idős ismerős hölgyike, folyamatosan a férfiakat bsztatja, egész nap a tévé előtt döglik, néha leküldi a férjét a büfébe sós kekszért.

Ennyi a főzőtudománya a vénasszonynak.

A férje nem is él vele, elválni meg nem tud.

Csóri öreg.

2018. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
20%
Sokan már azt is szolgaságnak élik meg, ha _bármilyen_ feladatuk van a kapcsolatból fakadóan. Akkor tessék egyedül maradni! :)
2018. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
18%
Nem, van, akinek a dominánsabb nők tetszenek. Azonban azon nőknek meg a másik fél tuti nem tetszik, így kialakul a 22-es csapdája.
2018. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem jó az egyenlőség. Nonapra nem is vettem viragot.
2018. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%

"Teljesen felesleges bármilyen érveken alapuló vita a témában,mert a nők 2-3 válasz után csak személyeskedni tudnak. Meg lehet nézni bármilyen kérdést a témában, mindenhol felforrt agyvizű hisztérikákat látni csak." Zseniális, ahogyan a második mondatban megcáfolod önmagad. Mert ugye ez a fajta gyűlölködés, az nem személyeskedés, nem, csak általánosítás. :D Mint a nők 99% k-rva válaszod is...hihetetlen, hogy SEMMI önreflexió nem szorul a nőgyűlölőkbe. Egyszerűen semmi.


Kérdező, ne az itteni frusztrált, középkorban ragadt hőbörgőkből indulj ki. Nekem pl. normális férfi az élettársam, aki igényes a környezetére, embernek tekinti a nőket és kiveszi a részét a házimunkából. A barátai is hasonlóak, ez intelligencia kérdése is.


61% Nők nagy részét nem érdekli a nőnapi virág kapás.

2018. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az erős, határozott, irányító, de nem elnyomó személyiségű nőket szeretem.
2018. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!