Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm találkozni szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm találkozni szeretne az exével. Szerinte túl stresszelem. Szerintetek? 26/F 22/N

Figyelt kérdés

5 éve nem találkoztak és nem is beszéltek egymással erre hirtelen most rá írt facebookon. Úgy egyébként 500 kilométerre lakik innen és látogatóba jön, amúgy kapcsolatban van, legalábbis ezekkel érvvel barátnőm. Nem vagyok irigy fajta, és megbízok benne mert eddig mindig megbeszéltük ezért elengedtem bárhova is ment. De ami miatt mégis aggaszt az egész:


-Ő volt az első barátja és ő vette el a szüzességét. És az mondják a nők mindig is kötődni fognak az elsőhöz.

-Külsőre hasonlítunk egymásra amit meg is jegyzett egyszer a barátnőm.



Holnap találkozik vele egy kávézóban és mondta ha nem akarom akkor nem megy. Ezért ma kedvencemet csinálta vacsorára és volt szex is, hogy 'lenyugodjak', amiért a végén elengedtem, mint mindig. De továbbra is nyugtalanít a dolog olyannyira, hogy aludni nem bírok. Ti mit gondoltok? 26/F 22/N


2018. márc. 9. 23:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Veszett fejsze nyele. Vágyakozik vissza a csajszi.
2018. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha 5 éve nem találkoztak, akkor maximum 17 éves volt, mikor szakítottak. Gyerekszerelem volt, nem is tarthatott sokáig. Szerintem nincs félnivalód.
2018. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
77%
Ennyire nem bíz már a csajodba, mert megfullad a bizalmad tengerébe te$ám...
2018. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mennyire fog megnyugtatni, de én is 17 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, mondhatni jóban vagyok az exemmel (pontosabban ha találkozunk néhanapján, akkor tudunk beszélgetni normálisan), akivel megtörtént a dolog, de soha nem lenne már köztünk semmi, mert lezártuk. Jól írták előttem, gyerekszerelem, nem valószínű, hogy kialakul köztük bármi is. Magamból indulok ki, de azért tartsd nyitva a szemed, az ördög nem alszik.
2018. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Én valahányszor találkoztam az exeimmel akkor annak mindig dugás lett a vége. De nem mindenki olyan mint én. Ha megbízol benne akkor engedd. Ha nem bízol meg benne akkor is el fog menni valamikor de te nem fogsz tudni róla. Csak ennyi a különbség.
2018. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#1-3 Pedig semmilyen jelet nem adott arra, hogy vágyakozna. Súrlódások mindig is voltak köztünk, de ez csak tovább erősíti a párkapcsolatot.


#2-4 Igen, gimiben ismerték meg egymást és 'gyerekszerelem' volt ami 1 évig sem tartott. Ezért ez békéltet.


#5 Ettől viszont kevésbé vagyok nyugodt. Egyébként te megszoktál bízni az aktuális párodban. Vagy ugyanúgy mindig kételkedsz?


Amit még tudok a srácról, hogy 23 éves és saját cége van. 'Látszólag' jól megy neki de ez szerintem csak látszat. Én meg még mesterképzésen tanulok, de probléma ebből még kifejezetten nem volt. Inkább csak arra gyanakszom (vagy bízom), hogy összeakar hasonlítani minket a barátnőm.

2018. márc. 10. 00:14
 7/21 anonim ***** válasza:

"Külsőre hasonlítunk egymásra amit meg is jegyzett egyszer a barátnőm. " Hm.


Én jóban voltam az exemmel, többször hívott is, amikor már barátom volt, akkor is, mert lelki szemetesláda kellett neki. Aztán egyszer találkoztam vele, mert nagyon kész volt, erre benyögte pár óra múlva, hogy nem lehetne-e titkon több, csak úgy, kötöttségek nélkül. Mondtam, hogy nem. Azóta nem keres.

Nem akartalak megijeszteni kérdező.

2018. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg lehet csak valami udvariaskodás lesz az egészből, emberek vagyunk, nem állatok. :>
2018. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Azt írtad, hogy nem vagy irigy fajta és megbízol benne, mindig megbeszéltetek mindent (ezt az "elengedtem bárhova is ment" dolgot felejtsd el, mert nem kell őt elengedned sehova, de persze, értem, hogy ezzel mit akarsz mondani, hogy soha nem akartad korlátozni és megszabni, hogy kivel, mit csinálhat és hová mehet, ami nagyon helyes) és ez a lényeg.


Ő a párod életének egy fontos része volt, ő volt az első szerelme, vele veszítette el a szüzességét és ezeket az éveket nem tudja kitörölni a fejéből, megtörtént és szerencsére boldogan emlékszik rá vissza. Ez nem azt jelenti, hogy bármikor visszamenne hozzá vagy rá vágyna (hanem ez szimplán egy kedves emlék számára, ami teljesen normális)hiszen az a kapcsolat valami miatt nem működött, megszakadt. Szerencsére békében váltak el (sokkal jobb, mintha háborúznának, bosszút akarnának állni egymáson és most a ti kapcsolatotok is bánná ezt stb.), majd utána valamikor találkozott veled és azóta pedig veled van. Azt tartsd észben, hogy önszántából van veled, mert nem kötelező és senki sem kényszeríti rá. Ő téged szeret, téged választott és veled szeretne együtt élni, ha ez nem így lenne és nem érezne irántad semmit, más után vágyakozna, akkor nem lenne ott melletted, nem lenne a párod. Ennyi.

2018. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

5-ös vagyok

Haver, ha a nőd félre akar kurni és te a pinájára teszed a kezed akkor az űjjaid között fogják bedugni neki.

Amúgy persze hogy nem bízom meg a barátnőmben, de mit tudok csinálni? Ha féltékenykedek akkor attól még szarabb lesz minden, akkor tutira félre fog kurni. Hidd el, ha akarja megteszi akkor is ha féltékeny vagy akkor is ha nem. Akkor nem mindegy? Minek eszed magad az ilyen dolgokon, Örülj annak hogy veled van, élvezd ki minden percét a többivel meg ne foglalkozz. Különben is: vizen nem látszik a kacsanyom. (ha érted mire célzok)

2018. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!