Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm találkozni szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm találkozni szeretne az exével. Szerinte túl stresszelem. Szerintetek? 26/F 22/N

Figyelt kérdés

5 éve nem találkoztak és nem is beszéltek egymással erre hirtelen most rá írt facebookon. Úgy egyébként 500 kilométerre lakik innen és látogatóba jön, amúgy kapcsolatban van, legalábbis ezekkel érvvel barátnőm. Nem vagyok irigy fajta, és megbízok benne mert eddig mindig megbeszéltük ezért elengedtem bárhova is ment. De ami miatt mégis aggaszt az egész:


-Ő volt az első barátja és ő vette el a szüzességét. És az mondják a nők mindig is kötődni fognak az elsőhöz.

-Külsőre hasonlítunk egymásra amit meg is jegyzett egyszer a barátnőm.



Holnap találkozik vele egy kávézóban és mondta ha nem akarom akkor nem megy. Ezért ma kedvencemet csinálta vacsorára és volt szex is, hogy 'lenyugodjak', amiért a végén elengedtem, mint mindig. De továbbra is nyugtalanít a dolog olyannyira, hogy aludni nem bírok. Ti mit gondoltok? 26/F 22/N


2018. márc. 9. 23:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem túlreagálod. Ha pedig meg akarna csalni akkor úgyis megcsal vagy valószínű el sem mondta volna.
2018. márc. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Én nem aggódnék. Ha szeret, akkor nem fog történni semmi, ha pedig nem szeret, akkor történhet akármi, mert nincs értelme együtt lennünk.
2018. márc. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmi jo nem lesz ebbol.
2018. márc. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hat, oszinten en ilyet nokent nem tudnek megerteni. Nekem is volt ilyen pasim, csak 17 helyett 18 evesen szakitottam vele, nem valtunk el haragban, messze is el tudtommal, de ha valahogy idevetne a sors, pont leszarnam, nemhogy meg ilyen kiengesztelo akciokba kezdjek mar elore a jelenlegi paromnal miatta.
2018. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna találkozni az exemmel. Ha annyira beszélni akar, hívjon fel telefonon vagy írjon facebookon, de minek találkozni? Főleg ha 500 km-re van és pont velem akarna találkozni.... Mondjuk mi nem egészen jó hangulatban váltunk el egyik exemmel se, de ha nem is lett volna balhé, akkor sem foglalkoznék velük, egyszerűen nem kell bolygatni a múltat. Nem azt mondom, hogy a barátnőd megcsal vele, de nekem nagyon nem tetszene, ha a pasim exe csettintene egyet, hogy na látogatóba jön, találkozzanak, ő pedig el akarna menni. Elmehet miattam, nincs semmi korlátozás, de nem tetszene :( Főleg úgy, hogy volt már egy olyan barátom, aki tartotta a kapcsolatot az exével, és találkozgattak is. A csaj féltékény volt rám, ezt mondta is az akkori párom. Teljesen kiakadtam. Miért kell folyton az exekkel dobálozni? A hasonlítgatást sem értem. Az első szerelem pedig semmit nem jelent, csak annak, aki még most is odavan kicsit. Ezerszer jobb a jelenlegi párommal, minden szempontból, és mellette az exeim eltörpülnek. Ha írna, ha elhívni találkozni valamelyik, kiröhögém :) Mégis mit akar? Csak egy kicsit beszélgetni? Hagyjuk már... beszélgetni telefonon is lehet.
2018. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igazából most úgysem tehetsz mást, csak kivárod mi lesz ebből... Mondjuk én nehezen tudom elhinni, hogy 5 év után "csak úgy" találkozni...
2018. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyunk egyformák. Én sose találkoznék az exeimmel, mert én úgy gondolom, nem elég hűségesnek lenni, annak is kell látszani, és nem szeretem, ha szó éri a házam elejét. Jobb a békesség. A te barátnőd nem így gondolja, nincs is békesség. Mindamellett nem tudom, miért van vágya találkozni az exével. Akármilyen cimbiségben váltak el, az ember nem rágódik a múlton egy idő után...
2018. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Lifeishard ***** válasza:
53%
Találkozz aznap te is az exeddel. Akkor kvittek lesztek. :D
2018. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad hagyni az ijen dolgokat. Nekem még soha nem volt barátnőm, de ha lett volna, biztos megmondtam volna neki, hogy na idefigyelj, mától nem találkozol az exszekkel!
2018. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 úristen ez de gyenge 😂
2018. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!