Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem félek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem félek attól, hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam, mert tudom, hogy nálam ezerszer szebb és jobb nők is vannak, mégsem tudok féltékeny lenni.

Úgy vagyok vele, ha elhagynak vagy megcsalnak, akkor lezárom a kapcsolatot és tovább lépek, majd lesz más.


Ez így normális? 25N


2018. márc. 11. 10:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szerintem amire ő gondolt az a féltés, nem a féltékenység.


A féltés nem ártalmas a kapcsolatra, a féltékenység igen.

2018. márc. 11. 12:34
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

az én életfelfogásomban teljesen normális. én sem voltam soha féltékeny, belegondolva egyrészt azért, mert sosem csaltam meg a párom, igy rola sem feltételeztem soha, másrészt ha félre akar menni, ugyis kijátssza, ott pedig ugyis azonnal vége. De ezt tudatosan szerintem baromi nehéz magára eröltetni valakinek aki féltékeny tipus, ez nem ugy megy hogy eldöntöm hogy mostantol nem leszek az, mert a gyökere az önbizalomhiányban, birtoklási vágyban keresendő, és ezt áldozatos munkával lehet csak lassan megváltoztatni.

33/F

2018. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
persze, ez így hogy “ha megcsalnak, vége, lesz más” jó felfogás, de miből gondolod, hogy azonnal kiderül, vagy hogy kiderül egyáltalán, és nem vernek át a hátad mögött évekig úgy, hogy te szereted a párod és sosem tudnál ilyen aljas dolgot elképzelni róla? nem esne azért egy kicsit szarul, hogy mondjuk éveket áldoztál az életedből egy olyan valakire, aki meg sem érdemelte volna? ezen azért szerintem egy icipicit lehet izgulni.
2018. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Es mi van akkot ha annyira nem izgat h jeleket sem veszed eszre?

Mivan ha honapokig csalnak???

Oke h szakitasz ha kiderül de az se erdekelne h honapokig evekig

atvernek?

2018. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Minek keseregjek rajta? Mert ezt várják el az emberek?

Nem nagyon érintene meg. Temetésen sem kötelező sírni.

2018. márc. 11. 17:40
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális. Aki fél, az kétszer szenved.


Bárkivel megtörténhet, hogy megcsalják.


Nekem szimpatikus a felfogásod, én is így vélekedem a dologról :).

2018. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

voltal mar megcsalva???

voltal mar honapokig atverve?

mert ha megtörtenik hidd el maskepp fogod gondolni

bar remeljuk nem fog ilyen törtenni

ha jo ferfit valasztasz nem is lesz mitöl felned

2018. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Izabella220 ***** válasza:
Én is így voltam vele,hogy akit lehet vinni hadd vigyék.Csöpnyi féltékenység se volt bennem vakon bíztam amit hangoztattam is a párom előtt. NEM KELLETT VOLNA.Egy férfi soha ne legyen biztos egy nöben mert visszaélnek vele.Engem megcsalt el is titkolta volna sőt letagadta.Hát egészséges féltékenység kell a kapcsolathoz.
2018. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Olvastam egy könyvet, amit az ihletett, hogy egy 70 valahány éves öreg nénit 20 évvel azelőtt a férje már akkor 20 éve csalt (azaz 2 évtizede folyamatosan tartott a viszonya), és nem tudott róla semmit a feleség, fel sem tűnt neki. Majdhogynem a halálos ágyán derült ki. Szóval de, a félelemmel előbb lehet kiugrasztani a nyulat a bokorból, mintha csak vakon bíznál. Nem kell betegesen féltékenynek lenni, de azért jó, ha éber vagy valamennyire és nem vagy hülye. Ennyi.
2018. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Értem, de ha valaki meg akar csalni, akkor így is úgy is megcsal, függetlenül attól, hogy félsz-e vagy sem.
2018. márc. 14. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!