Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok az anyjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok az anyjával?

Figyelt kérdés
Barátom anyja burkoltan celozgatott...de tudom mire ment ki a játék. Sérelmezi,és a barátom is,hogy két év után nem mutattam be meg a szüleimnek. Ez miért kötelező dolog? Ennyire fontos ez manapság? Én úgy gondoltam,hogy nem fogok akárkit haza vinni,hanem majd csak azt aki a férjem lesz. Nem szeretném a szüleimet se traktalni minden jottmenttel...aki esetleg atvag később.
2018. márc. 11. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem járnék vele, ez tény.Már csak azt nem értem, te minek jársz vele?Úgy gondolod jobb a semminél?Az sem baj, ha így megaláz, de legyen melletted?Annyira meg mégse jó, hogy bemutasd otthon?Kérdező, nagy káosz van a fejedben.Inkább ezzel foglalkozz, ne az anyjával.
2018. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt nem értjük, hogy miért az a legnagyobb bajod, hogy burkoltan arra célozgatnak, hogy mutasd be a barátodat otthon, amikor mellesleg megemlíted, hogy más csajokat hajkurászik. Már rég le kellett volna lépned és kész.
2018. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
"Ti bemutatnatok olyat aki át akart vágni,meg akart csalni vagy hatszor,és más nőket nézeget?ketlem. Nem is jarnatok ilyennel nemhogy hazavinnetek.." Nem akartam tuskó lenni, de ez tényleg vagy kamu, vagy valami mártírkodó idióta nő...
2018. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Ebben az esetben nem mutatnám be... Ha csak azért nem, mert szerintem egy suttyó alak, akkor meg inkább lelépnék, és keresnék olyat, akiről nem gondolok ilyeneket és nem akarnék ragaszkodni egy nem működő kapcsolathoz, mintha létszükséglet lenne.

2018. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy, bmeg!


Ha átbx, akkor minek vagy vele? Dobd már ki, te kapcsolatfüggő majom!

2018. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ilyen alacsony az önbecsülésed, hogy még nem dobtad ki?
2018. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Neharagudj már de akkor minek panaszkodol .Volt hűtlen exem szskitottunk mert megcsalt egyszer visszaakarta könyörögni magàt de nem hagytam .Szar érzés volt de muszàj volt .
2018. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!