Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki ebből a párkapcsolatból? Honnan tudom, hogy már nem vagyok szerelmes, vagy ez csak egy hullámvölgy?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, októberben költöztünk össze.


Összeköltözés előtt nagyon jó volt a kapcsolatunk. Mindig alig vártam, hogy találkozzunk, együtt legyünk. Annyira tervezgettük a közös jövőnket az összeköltözést, családalapítást.

Októberben annyira jól ment az összeköltözés, 2 hónapig élveztük is, hogy csak kettesben vagyunk. Annyira jó volt.

És akkor hirtelen egyre sz*rabb lett. Tiszteletlenül beszélt/beszél velem. Jó nem k***a anyázik meg ilyenek. De olyan stílusban beszél ami nekem nem tetszik. Nagyon sokszor átbeszéltem vele ezt, hogy ez nekem nem tetszik.. azt ígérte, hogy változtat rajta. De nem sikerült neki.

Másik meg, hogy elvárja hogy legyen kaja, rend, tiszta ruha, szex de ő nem segít semmit.

Megbeszéltem vele ezt is, hogy nem a cseléd vagyok, hanem a társa. Annyit változott, hogy egy hónapban 1x-2x elmosogat, meg beindítja a mosógépet de csak a saját ruháival.


Kezdem azt írezni, hogy én már nem vagyok szerelmes, este ha lefekszünk nem akarok mellé feküdni, nincs kedvem hozzábújni pedig mi mindig összebújva aludtunk. Gyereket vállalni eszem ágában nincs vele.. Nem akarok vele lenni, már jobban örülök annak ha nincs otthon hanem dolgozik. Nem vagyok boldog, nem nevetek mellette..

Ismerkedni akarok.

Nem tudom, hogy ez csak egy ilyen időszak? Vagy tényleg elmúlt a szerelem?

Mi van, ha szakítok és megbánom?

Félek, ha mondom neki, hogy vége nem akar majd elengedni én meg nem merek neki nemet mondani..Nem azért mert bántana.... hanem mert gyáva vagyok.


2018. márc. 12. 08:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Velunk 4 eve van h alig van kommunikacio kozottunk. Azert is mert este parom hazaerve vacsi utan egeszen lefekvesig csak netezik.
2018. márc. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sobrijozef válasza:
Meghalt a szerelem. Lehet, hogy nem szerelem volt, csak vágy. Van ilyen. Majd jön másik, egy igazibb. Hülyén hangzik, de minkét félnek több kapcsolaton túl kell lennie, mire tudni fogja, hogy mit keres, kit keres. Illetve mit nem szeretne....
2018. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálam akkor volt vége a kapcsolatnak, amikor már nem vágytam a találkozóra, nem érdekelt, hogy beszélünk e, nem érdekelt mit csinált, azt sem hogy kivel. Nem érdekelt, ha csajozik mellettem már az sem. Nem akartam hozzányúlni, kerültem a testi kontaktust vele és nem láttam benne a férfit csak a "havert", s úgyis viselkedtem vele. Fel is tűnt neki egy idő után. Amikor az utolsó napunkon úgymond mondta, hogy akkor majd jössz hétvégén hozzám ugye? Megállt bennem az ütő, testem lelkem tiltakozott, hogy én még egy napot elszínészkedjek, hogy kapcsolat van közöttünk, kiböktem, hogy nem megyek mert vége.

Nekem ezek a személyes tapasztalatok arról, hogy milyen amikor kimúlt minden érzelem.

2018. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt vàrja hogy te szakits vele .Nem meri kimondani ha nem teper mikor làssa rajtad hogy vmi nem oké akkor nem szerelmes az meg régen rossz ha akkor teper mikor te kiadod az útjàt .
2018. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!