Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi zsarolás áldozata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zsarolás áldozata vagyok, hogy lépjek ki?

Figyelt kérdés
A 4 éve tartó kapcsolatomban a párom sajnos nagyon csúnyán zsarol érzelmileg, amibe olyan szinten belebetegedtem, hogy a munkán kívül semmilyen tevékenységre nem vagyok képes. Leírom röviden az elmúlt hetünket. Az elmúlt egy hétben kétszer fenyegetett meg szakítással, majd amikor kiélvezkedte magát azon, hogy 2 órát sírtam, mondta, hogy felejtsük el, lépjünk túl ezen, legyünk lazák. Amikor a munkáról beszélek, kiakad, ha az otthoni dolgokról, kiakad, és rögtön elkezdi, hogy “ nem lesz ez így jó ... “, amitől nekem rögtön bekapcsol a “ szakítós “ reflex és sírni kezdek. Semmi nem tetszik neki, a barátaim ( akiket nagy részben elmart mellőlem ), a beszédstílusom, ahogy veszem a levegőt ( ! ), ahogy kérdezek, ahogy nevetek, semmi. Tegnap dolgoznom kellett menni, mikor hazaértem, szexelni szerettem volna vele, erre a fejemhez vágta, hogy már kiverte, és ezért csakis én vagyok a hibás és nem voltam itthon... szerintetek hogy lépjek ki? Nem olyan egyszerű, mert érzelmileg elég durván kivagyok, reménykedem, hátha sikerül találnom itt valakit, aki meg tudja adni a kezdőlöketet a nagy lépéshez.
2018. márc. 13. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem társkereső oldal. A kezdőlöketet a hapsid már megadta. Szerintem lépj ki és dolgozd fel ezt a négy évet.

31/f

2018. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Egészen hihetetlen hogy egy ilyen undorító féregnek, mint remélhetőleg a jövőbeni exed ilyeneket megengedsz.

Velem század ekkora dolog miatt is gond nélkül szakítanak...

Hihetetlen!!

2018. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát nem is társat keresek ebben a lelkiállapotban, hanem sorstársat... :)
2018. márc. 13. 18:27
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, de hogy lehetsz ennyire idióta?
2018. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyis mindig szakitani akar.

Legkozelebb sirad helyett mondd azt, hogy ok, te is ugy gondolod, az lesz a legjobb.

2018. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy év múlva már verni is fog.

A lelki agresszió és ugyanolyan súlyos, mint a testi. A szavaival már ma is minden nap megver téged.

Pakolj össze. Menj el onnan.

Ha kell, munkába menet hívd fel a barátaid egyiket, ha igazán jó barát, akkor számíthatsz rá, segíteni fog lépni. Mondd el, hogy szakítani akarsz de nem tudsz, segítsen, adjon erőt.

Kitartás és minnél hamarabb lépj le!

2018. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tudod mi a helyes út csak fèlsz meglèpni. Èn ugyan ebben a cipőben voltam, de mellölem a családomat is elmarta.( már ha telefonon beszèltem velük veszekedett velem)minden percemről el kellett számolnom. Egyik nap mikor már tènyleg a semmièrt üvöltött velem, már nem tudtam sírni, èrzèketlennè tett. Elmentem otthonról dobozokèrt, zsákokèrt ès megkèrtem a testvèrem hogy költöztessen el. Akkor szembesültem hogy èn ennèl több vagyok, egy bábút csinált belőlem akit úgy irányitott ahogy akart ès mindenèrt èn voltam a hibás ő meg az áldozat. Lassan 1,5 ève hogy elhagytam azóta újra boldog vagyok.mert az hogy vele voltam minden volt csak boldogság nem. Ne hagyd magad tovább, lèpj , mert ez jobb sohasem lesz. Ès èrtèkes időt vesztesz el amit nagyon fogsz bánni. Semmivel nem vagy kevesebb mint ő, ne hagyd hogy èrzelmileg zsaroljon. Javaslom olvasgass a neten a pszihopata emberekről, nagyon èrdekes ès világosan fogsz látni utána.
2018. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"A lelki agresszió és ugyanolyan súlyos, mint a testi. A szavaival már ma is minden nap megver téged."


Ez igaz, csak ezért a legritkább esetben ítélnek el bárkit is...

2018. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, mi a helyes lépés, csak félek/gyenge vagyok megtenni :/
2018. márc. 13. 18:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge azèrt vagy mert azzá tett, de ezen bármikor változtathatsz. Hidd el nekem, nehèz de amint meglèped egy hatalmas teher esik le rólad. Èn is vègigcsináltam.
2018. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!