Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi zsarolás áldozata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zsarolás áldozata vagyok, hogy lépjek ki?

Figyelt kérdés
A 4 éve tartó kapcsolatomban a párom sajnos nagyon csúnyán zsarol érzelmileg, amibe olyan szinten belebetegedtem, hogy a munkán kívül semmilyen tevékenységre nem vagyok képes. Leírom röviden az elmúlt hetünket. Az elmúlt egy hétben kétszer fenyegetett meg szakítással, majd amikor kiélvezkedte magát azon, hogy 2 órát sírtam, mondta, hogy felejtsük el, lépjünk túl ezen, legyünk lazák. Amikor a munkáról beszélek, kiakad, ha az otthoni dolgokról, kiakad, és rögtön elkezdi, hogy “ nem lesz ez így jó ... “, amitől nekem rögtön bekapcsol a “ szakítós “ reflex és sírni kezdek. Semmi nem tetszik neki, a barátaim ( akiket nagy részben elmart mellőlem ), a beszédstílusom, ahogy veszem a levegőt ( ! ), ahogy kérdezek, ahogy nevetek, semmi. Tegnap dolgoznom kellett menni, mikor hazaértem, szexelni szerettem volna vele, erre a fejemhez vágta, hogy már kiverte, és ezért csakis én vagyok a hibás és nem voltam itthon... szerintetek hogy lépjek ki? Nem olyan egyszerű, mert érzelmileg elég durván kivagyok, reménykedem, hátha sikerül találnom itt valakit, aki meg tudja adni a kezdőlöketet a nagy lépéshez.
2018. márc. 13. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és lépj ki belőle, ha úgy érzed, nincs rajta kívül már senkid, akkor is! Ne várd meg, hogy megüssön, vagy más módon bántson fizikailag, mert az lesz a következő. Gondolom úgy lerombolta az önbizalmadat, hogy most azt hiszed, már senki másnak nem leszel elég jó. Ez nem igaz. Szakíts te vele, minél tovább maradsz ebben a kapcsolatban, annál jobban tönkremész. Ne érdekeljen, hogy mit gondol, ne félj tőle, lépj le, és adj lehetőséget magadnak a boldogsághoz.
2018. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szabadon lehet hülye, itt vagy példának te.


Nem bőgni kell lépten nyomon, hanem lelépni! Ennek a kapcsolatnak már úgyis kampec, amikor azzal jön, hogy nem lesz ez ìgy jó mondod, hogy már most sem jó, úgyhogy ne is húzzátok tovább egymás idejét

2018. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

És mitől félsz?


Mi lehet egy ilyen kapcsolatnál rosszabb?

2018. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
3 évig voltam hasonló helyzetben mint Te. Sajnos tudnék mesélni. Mellőlem is elmart mindenkit, a családomat, a barátaimat ócsárolta, akiket még csak nem is ismert. Meg akarta mondani hogyan öltözzek, egyek, igyak..... szóval mindent. A problémát már felismerted. Nem a megmentőre kell várni, mert az vagy nem lesz, vagy ugyanúgy függőségi helyzetbe kerülsz mint most. Már 5 éve nem vagyunk együtt, de még mindig gyomorgörcsöm van ha rá gondolok. Azóta már boldog menyasszony vagyok, de ez csak rajtam múlt, hogy nem süppedtem az önsajnálatba.
2018. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
F-sza, aztán majd csinál neked gyereket, ekkor már anyagilag is függeni fogsz tőle többek között.
2018. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Gyereket semmiképpen nem akarok, többek között emiatt sem, de amúgy sem. Szeretnék ebből kilépni.
2018. márc. 13. 22:51
 17/17 anonim ***** válasza:

4 év. Mennyit akarsz még elvesztegetni az életedből?

Szedd össze magad, és igenis, mikor legközelebb beléd köt valami miatt, nehogy nekem bocsánatot kérj, vagy megalázkodj, vagy nem tudom mit szoktál csinálni. Ha megint jön ezzel a "szakítós" dumával, akkor színpadiasan sóhajts, mintha megkönnyebbülnél, és vágd rá, hogy éppen ezt akartad te is javasolni.

Nem tudom, hol éltek, de ha neked kell menned, pakolj is össze (persze előtte lerendezni, hová mész), ha neki kell költözni, akkor biztasd a pakolásra. Ne rendülj meg semmilyen ígérgetésnek, hogy ezentúl más lesz, NEM LESZ MÁS!

De aki ezzel dobálózik, hogy szakít, lazán élvezkedik azon, hogy sírsz, majd nagy kegyesen mégsem szakít, annak jó nagy pofon lesz, hogy most te dobod ki, hiszen ő nem gondolja komolyan, csak játszadozik.

2018. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!