Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal három éve vagyunk együtt. Én 22 éves vagyok, ő 23. Az elsők voltunk egymásnak mindketten. Mostanában egyre többet beszél arról, hogy mennyire szeretne már családot,meg esküvőről, házasságról, tervekről.

Én ettől tartok, de nem is azért, mert korainak érezném. Inkább a jövőtől félek, mert csak körbe kell nézni, mindenhol azt hangoztatják, hogy már a harminc éves nő is "öreg", már 25 éves kortól nem olyan kívánatos valaki stb.. A félelmem az, hogy mi van ha mondjuk tíz év után ő a fiatal, dögös csajok után szaladgál majd, én pedig, mint akinek leáldozott, otthon nevelem a gyerekeket "öreg", összetört szívű nőként? A megcsalás szerintem nagyon aljas dolog, de legalább ha megmondja valaki, hogy megtette, van hova lépni. De mi van, ha el sem mondja? Egyfolytában aggódni kéne ezen, hogy vajon már megcsalt-e vagy sem? És nem a jelenről beszélek, bízom benne, tudom, hogy nem csalna meg. De mi lesz évtizedek múlva, amikor már unalmas leszek neki, a szülés után megváltozik a testem, nem lesz már olyan feszes a bőröm? Nyilván az emberek azért házasodnak össze, mert szeretik egymást (jobbik esetben) és szerintem sokan nem is gondolják, hogy valaha meg fogják majd csalni a másikat. De ha ez valószínűleg így lesz, mi értelme az egésznek?

Ezt így elmondtam a barátomnak és azt mondta, hogy ő soha nem csalna meg később sem, nyugodjak meg.

Szóval igazából véleményekre lennék kíváncsi, ki hogy látja, mi a tapasztalata, esetleg olyanok kommentjére, akinek hosszú, boldog házassága van. Légyszíves ne offoljátok szét a kérdést, nem szeretnék semmilyen más dologról beszélni, tudom, a nők is félre szoktak menni, de ez most nem kapcsolódik ide, én soha nem tenném meg, inkább elhagynám, nem minden férfi csalfa stb stb.

Köszi, ha válaszoltok! :)


U.i.: azért veszem ezt ennyire komolyan, mert apám elhagyta Anyát, először egy másik nőért, aztán elkezdett csajozni. Jelenleg 52 éves, a barátnője 28. Ez elég mély nyomot hagyott bennem. Gondoltam, leírom, hátha ez is számít valamit. :)


2018. márc. 14. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Akkor mond el a barátodnak beszélj róla neki.
2018. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Amiket írsz, benne vannak a pakliban. A legbiztosabb, ha egyedül élsz, akkor nem ér csalódás. Amúgy nem érdemes görcsölni a jövőn. Lehet, hogy holnap halálra gázol egy teherautó.
2018. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem tudhatod mit hozz a jövö.

Szerintem meg nem igy kéne hozzállnod.

Örülj a jelennek,és annak hogy a párod azt tervezi amit.Tegyetek mindent úgy ahogy az nektek jó,ahogy Ti szeretnétek.


Ha mindenki ezen agyalna mint Te soha nem lennének családok,és gyerekek!

2018. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tudom, hogy túl aggódom az egészet, nem így kellene hozzá állni. Csak amikor az apám lelépett, össze törte a szívemet. És a barátomat szeretem tiszta szívből és úgy félek, hogy el fogom veszíteni. De megpróbálok máshogy hozzáállni a dolgokhoz. :)
2018. márc. 14. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezen kár kár filózni, mi lesz, ha...........

Azt biztosra tudod, hogy meg fogsz halni és mégsem gondolod azt, hogy nincs értelme élni, mert úgy is meg halsz.

Más sem tudja, mi lesz 10-20 év múlva, de bízik, hogy minden jó lesz.

Képtelenség tudni, 40 évesen, hozzád fog bújni, vagy 20 éves lányokat hajkurászik. Egyszerűen, bízni kell a jövőben. Lehet, ezzel a sok kétellyel, te teszed tönkre a kapcsolatot.

2018. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van egy számomra nagyon kedves mondás: Ha odaértek, azon is átmentek... ketten együtt.
2018. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen, 6 év kapcsolat után házasodtam. Bennem is felmerültek ezek a kérdések. Mi lesz, ha egyszer megun, fiatalabb kell neki, stb. Azóta 2 gyermekünk született, kinyúltam, elhíztam, őszülök, még nem vagyok 30, de úgy érzem, elhasználódtam. Az a nagy büdös igazság, hogy nincs időm ilyesmin agyalni, hogy mi lesz ha... leköt a 2 gyerek, a férjem, a háztartás, munka, meg a hímzés. Van egy elkülönített számlánk, amire folyamatosan gyűjtjük a pénzt vészhelyzet esetére. Bármikor beüthet egy betegség, baleset, természeti katasztrófa, vagy akár egy válás. Ha meg semmi ilyesmire nem kell elkölteni, akkor a nyugdíjas búcsúztatómra veszek egy Harley Davidsont és elindulunk vele valamerre, és 1 évig vissza se jövünk, csak rójuk a világot. Nem vagyok hajlandó a fèlelemmel tönkretenni a boldogságomat. Neked is ezt javaslom.
2018. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz gyereked is elfogsz hízni. És ha ő nem akkor lefog cserélni. Kàr ezen izgulnod!
2018. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok igazságot írtak itt a többiek.

Mondjuk szerintem egy év korkülönbség nagyon kevés. Látom a környezetemben pont ezt. Csaj rokon ikerszülés után már elég lestrapált 38 éves. Férje 39 éves bombajó pasi (nem tenném érte tűzbe a kezem.) De ez jellem kérdése is.

2018. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok és olyan, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést :O

Tökre együtt tudok veled érezni!

Sajnos még én sem jöttem rá én sem, hogy mit csináljak ezekkel a gondolatokkal.

2018. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!