Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes vagyok? Ti tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes vagyok? Ti tudnátok olyan társsal élni, aki nem szereti a házikedvenceteket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok,van egy 3éves kandúrom,ő a mindenem.Megismertem 6 hónapja egy nálam viszonylag sok évvel idősebb férfit akivel minden nagyon jó,de tényleg minden,egy dolgot kivéve,hogy nem szereti a cicámat,illetve általánosságban a macskákat, és ezt elég sokszor tudtomra adja. Persze nem bántja a cicát, elviseli, de igazából sosem jön át,mindig én megyek,10ből 9x, és ha esetleg ő jön hozzám, akkor tuti nem alszik itt, és ki kell zárni a macskát a hálóból stb.A cica mindig bújni szeretne hozzá ami amúgy nem jellemző rá,ő meg eltolja magától vagy ellöki.Szóval jobb is ha nem jön át,mert én szomorú leszek ilyenkor...amikor nála alszom,nem érti meg,ha reggel sietek mert a cicát meg kell etetnem munka előtt, stb,mindig összeveszünk.

Hogy én ilyen fiatalon ne viselkedjek már úgy mint egy bolond macskás öreg nő...és hogy mi lenne,ha odaköltöznék,ugye nem vinném a macskát? mert azt felejtsem

el,vigyem anyukámhoz. az ismerőseim szerint gáz vagyok,és gyerekes és ne hagyjak ki egy "ilyen jó lehetőséget" a macskám miatt, mert hogy az csak egy állat és nem fontosabb,mint egy kapcsolat,és legyek

már végre felnőtt.tényleg gáz, ha a macskámat választanám inkább? mert ha válaztani kell, semmiképp sem szabadulok meg az állatkámtól.


2018. márc. 15. 11:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen én sem szabadulnék meg az állataimtól egy pasi miatt. Pláne egy ilyen pasi miatt, aki mégcsak nem is próbál megérteni egy számomra ilyen fontos dolgot.


Mondok példát is: a párom sem nagy állatbarát sajnos, de az enyémeket megpróbálja szeretni, de minimum nem szól rájuk egy rossz szót sem, mert tudja, hogy a mindeneim.

2018. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%
Én nem erőltetnék egy ilyen kapcsolatot. Nekem is macskãim vannak, olyan pasival nem lennék, aki nem szereti őket. Fordított esetben meg olyan pasival nem lennék, akinek kutyái vannak, mert én meg azokat nem szeretem.
2018. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
76%
Én nem azt mondom, hogy az állat fontosabb, mint a pasi, de....nekem olyan pasi nem kéne, akiben annyi jó érzés nincs az állatok felé, hogy megsimogassa ha már hozzá bújik, vagy ne legyen természetes hogy sietsz etetni. Az oké, hogy nem akarja beengedni a hálóba, és az is oké, ha előre elmondja hogy ő nem akarna állattal együtt lakni. (én is annak a híve vagyok, hogy az állatok a kertbe valók és ott érzik jól magukat igazából)Azonban ha téged lenéz, gyerekesnek tart emiatt, akkor az baj, nekem ilyen pasi nem kéne.
2018. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
81%
Unintelligensnek tartom az allatokat nem szereto embereket, igy szamomra abszolut kizaro lenne a kapcsolat is egy parodhoz hasonlo emberrel. Parom semleges az allatokhoz. Van egy kutyaja, ugyan, de az orzo feladatokat lat el, igy kicsit furan jott neki eloszor, hogy egy olyan funkciotlan allatot tartson mint a macska, de ha egyszer osszekoltozunk, semmi problemaja nem lesz vele. Annyi, hogy az en feladatom lesz a macska "rendezese". Ha ezt megprobalna megtiltana, akkor latna utoljara.
2018. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is a macskát válaszd!

Elég sok mindent elmond a pasiról, nem túl szimpi.

Együtt vagytok x ideig, össze akartok költözni és nem jöhet a macska. El tudod képzelni a cica nélkül? Nem hiszem.

Pasik jönnek mennek, annyira nem lehet tökéletes, ha ellök magától egy szeretettel közeledő lényt. Mi történik, ha egyszer téged lök el?

2018. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan rugd ki a pasit.
2018. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
31%

A hobbi kedvencek tartói folyamatosan elkövetik azt a hibát, hogy az állatszeretetet összetévesztik a házi kedvencek kényszeres imádatával. Most is.


"ki kell zárni a macskát a hálóból"


Ez teljesen természetes, egy volt barátnőmnél ugyanez volt a feltételem, amikor nála aludtam.A macskának nem az ember fekvőhelyén vagy egyéb intim helyzeteinél van a helye.


"tényleg gáz, ha a macskámat választanám inkább? "


Igen, de ha elég okos vagy megoldod úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

2018. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
74%
Aki egy állathoz ennyire rideg, arról joggal feltételezhető hogy egy énközpontú, talán nárcisztikus gyökér nulla érzelmi intelligenciával. Én sem kedvelem a macskákat mert érdek állatnak tartom őket, de ha odadörgölőzik a lábamhoz akkor akaratlanul is megsimogatom.
2018. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
94%

Mindegy,hogy erről ki mit gondol. A te életedben fontos helyet tölt be a cicád. Mondhatod társnak,barátnak stb,ő számodra elengedhetetlen. Ehhez senkinek semmi köze. Illetőleg ha valaki megpróbál elszakítani attól akit szeretsz,arra nem érdemes időt szánni.

Sok ember mindig csak azt nézi,hogy "de az csak egy állat!". Nem. Ő a gazdája szemében egy szeretett lény. Itt a szeretet a lényeg.

2018. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Köszi a normáis válaszokat mindenkinek :)


#7, igyekszem úgy megoldani , nagyon szeretném,hogy mindenkinek jó legyen. Tiszteletben tartom,ha valaki úgy dönt nem engedi be a hálószobába, megértem az is.De nálam kölyökkora óta feljöhet az ágyra, ha szeretne,meg bárhová. Ettől függetlenül, kizárom, ha a párom szeretné, ebből nem csinálok tragédiát.


Talán kicsit lenézve érzem magam , és nem tudom mennyire jogos ez. Megszállott meg nem vagyok, persze elkényeztetem, de normális kereteken belül, szóval bolond macskás nő semmiképp sem vagyok.

2018. márc. 15. 12:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!