Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy jogosan vagyok kiakadva a barátomra?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk egy buliban a barátommal, ahol mindketten elég sokat ittunk. A buli után felmentünk hozzám. Én már nagyon kész voltam, ezért csak leszédültem egy székre és az asztalra hajtottam a fejem. A barátom eközben csinált rólam egy képet, amit tovább küldött a haverjának, aki meg kirakta egy közös beszélgetésbe. Jogosan vagyok kiakadva a barátomra vagy nevetnem kéne az egészen?

2018. márc. 18. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Kiszolgáltatott állapotban voltál, engedély nélkül csinált rólad képet, és meg is osztotta. Szerintem a barátod nem akart rosszat, csak gyerekes, de totál jogosan vagy rá kiakadva.
2018. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Madarat tolláról, gratulálok a pasidhoz (inkább nevezzük fiúcskának, fogadjunk hogy otthon lakik a szüleivel). Amúgy mit vársz? Éretlen gyerekek vagytok, piálás ezerrel, szétcsúszás, fotózgatások és megosztások ezerrel. Ha a nagyon buta barátodnak lenne annyi esze, hogy amit tett, az a személyiségi jogodat sérti, ami miatt Te hátrányos helyzetbe is kerülhetsz... de tudod mit, simizd meg a buksiját, és nézz fel rá...ő a szemedben a FÉRFI... :D
2018. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a kérdezőnek az oké, ha ő lerészegedik, de az már zavarja, ha ezt mások is látják... hát van itt gond
2018. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, a haverok azt is tudják, mikor élvezel el sikítva.... az ilyen "pár" MINDENT elmond nekik, azt is, hogyan szopsz.


Tapasztalat :/

2018. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as, senki nem mondta, hogy okés, de attól nem kell büdös bunkóként viselkedni a másiknak.
2018. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14: én nőből is ismerek ilyet...
2018. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!