Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyannal, vagy esetleg személyes tapasztalata van valakinek, hogy elhagyja a párja egy régi szerelemért és utána újra összejöttek?

Figyelt kérdés
Ha értelmetlen lenne, akkor elmagyarázom. Párom (már csak volt) bejelentette, hogy egy régi szerelme aki elhagyta felkereste. Most szerelmes lett belé bocsánatot kért és újra össze akar jönni párommal, mert 2 hónap múlva visszaköltözik Magyarországra. Mondjuk már együtt is vannak addig távkapcsolatban :(
2010. jún. 10. 13:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom elhinni, engem is hagyott el olyan akit szerettem, de hiába keresett meg, hogy legyünk újra együtt, meg rájött, hogy szeret, nem hittem neki, pedig még akkor is egyedülálló voltam. Egyátalán, hogy hihet ennek a lánynak
2010. jún. 10. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!