Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen különbséggel működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen különbséggel működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon sportos fiatal nő vagyok. Megismerkedtem egy csodás férfival, nagyon megszerettem mert olyan jelleme van. Csak sajnos extrém módon el van hízva, második emeletre alig tudott feljönni. Szextől is tartok mi lesz, főleg attól félek hogy elhagy, mert nem fogja bírni velem a szexet. Tudom nem jó ha félelmem van elején de ez normális szerintem ha nagyon szeretek valakit
2018. márc. 22. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos! De szerintem miért ne próbáld meg vele? Esetleg lefogyaszthatnád.. kondi kérdése!
2018. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Kamukérdés, ilyen nem létezik!
2018. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat én azon leszek hogy mindent megtegyek ezért a kapcsolatért az biztos.


Aki meg úgy gondolja hogy kamu annak kívánom hogy egyszer találkozzanak egy olyan csodás emberrel mint a párom

2018. márc. 22. 14:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni,mennyire vagy rugalmas.

Ha tudsz alkalmazkodni a végtelenségig,hajrá,sok sikert Nektek!

Ha nem,inkább mondd meg normális hangnemben,hogy mint embert,imádod,de ekkora különbséggel párkapcsolat nem lehet belőle.

2018. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!