Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat dolgoznál elhanyagoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat dolgoznál elhanyagolnád a párod? Jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés

Otthon dolgoznál meló előtt és aztán mennél dolgozni. Távkapcsolatban élünk..napi 1-2 szót beszélünk. Azt mondja semmi ideje még arra se hogy dobjon egy smst vagy felhívjon.. Ti mit reagálnátok erre?

Örülök,hogy dolgozik és tudom hogy nem könnyű de énis dolgozom és nekem nem esik nehezemre időt szakítanom rá..szóval nem kell a beszólogatás!



2018. márc. 22. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. Akkor már a szexuális életeteket meg sem kérdezem, ha este csak 10 percetek van egymásra :'DDD
2018. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Jelenleg nem ilyen kapcsolatban vagyok. De voltak hétvégék, amikor bepótoltuk az egészet! :D
2018. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Leginkább arra van időd, amire akarod, hogy legyen... nyilván aki sokat melózik, az másképp van ezzel, mint aki egész nap a gépet püföli,de amit leírtál, az nekem kevés lenne ...44/f
2018. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hétvégén ha együtt vagyunk nyomkodja a mobilját és azt mondja,hogy ezzel tud kikapcsolódni meg *magába lenni*. Számomra az a kikapcsolódás ha vele vagyok..akkor egyáltalán mit akar?

Én meg hívom van hogy föl se veszi..vissza se hív,írtam neki neten csak látta azt ennyi. Aztán "nincs semmi időm mert állandóan dolgozom,fáradt vagyok"

2018. márc. 22. 15:13
 15/15 anonim ***** válasza:

1000km-ről is megoldottuk, hogy legalább naponta 1-2 órát beszéljünk.

Ennyit erről.


A "párod" szarik a fejedre, én egy másodpercig nem tűrném el, de te tudod.

2018. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!