Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám éreztetni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám éreztetni vele hogy ő is elveszíthet? Kérlek adjatok ötleteket. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A párom nagyon sok emberrel találkozik a munkája miatt. Sok nő érdekldik iránta, szeret flortolgetni is ami szerinte nem bűn, hiába esik nekem rosszul.

Szeretném neki megmutatni hogy nekem is lenne esélyem másnál hátha kicsit észbe kap ha megtudja milyen érzés. Viszon én csak nőkkel dolgozom így nem kerülök kontaktba férfiakkal.


2018. márc. 22. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. vagyok: most látom, hogy még flörtöl is. Akkor viszont pápá. Az ilyet ki kell dobni. A párkapcsolat tiszteleten alapul, itt pedig az nincs. Ennél többre tarthatnád magad.
2018. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én küldenék egy virágcsokrot magamnak,aztán mondanám hogy szevasz,engem is kerülgetett valaki :)
2018. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, igazából ehhez hasonló válaszokat szerettem volna. Nem szeretném egyből emiatt kidobni nem rossz ember és ezt is nem rég kezde el ezért szeretném valamilyen módon ezt visszafordítani. Hogyha nem sikerül vagy nagyon messzire megy természetesen lapátra teszem.
2018. márc. 22. 16:51
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Amíg csak flörtölget nem baj de ha valami kiéhezett unatkozó /gyakorin írogatü/ középkorú csaj rámászik akkó lesz baj!:))

Bár vélhetőleg, ha szeret, nem kockáztat. Másrészt ha azt látja hogy bármit megtehet veled...tényleg kéne küldeni egy csokor virágot :P ...de legjobb amit tanácsoltak: járj el barátnőkkel, legyen saját életed!!!!, ő meg addig csináljon amit akar:(... legalább nem a hátad mögött kavar ez is nagy dolog!

2018. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"és ezt is nem rég kezde el"

Aha, és ebben te nem látod a problémát? Mert ha legalább mindig ilyen lett volna... Tudod ugye, hogy a negatív hirtelen változás egy kapcsolatban, általában megcsalás és/vagy elhidegüléskor szokott terítékre kerülni?

De a te életed, azt teszel amit akarsz. Én nem égetném magam sokáig egy ilyem fickóval.

2018. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!