Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha azt érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha azt érzem, hogy nem stimmel valami?

Figyelt kérdés
Ha azt éreznéd, hogy valami nagyon nem stimmel a pároddal mostanában, de ő ezt tagadná, mit tennél? Mikor legbelülről jön egy érzés, hogy valamit nem mond el, te kérdezed, hogy minden rendben van-e, ő állítja, hogy igen. Viszont neked folyamatosan ott van az érzés a gyomrodban, hogy valami nem oké. Mit tennél? Meggyőznéd magad, hogy te generálod a problémát vagy elkezdenél nyomozni?

2018. márc. 23. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos ha belülről jön egy megérzés akkor az igaznak bizonyul. Miben más a párod mostanában?
2018. márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokkal kevesebbet kommunikálunk hétközben. Távkapcsolatban vagyunk és eddig minden nap beszéltünk legalább messengeren, ha telefonon nem is. Most a héten egyszer beszéltünk telefonon és két napon messengeren, igaz akkor elég sokat. Viszont két napja megint semmi és látom, hogy folyamatosan fent van. Ha látná, hogy ezt írom, megint a fejemhez vágná, hogy én sem keresem, de ebben akkor is nagyon változott, eddig mindig keresett, hiányolt. Most már csak annyi van, hogy hétvégén mikor találkozunk, elmondja, hogy mennyire hiányoztam a héten, de én ebből a hétköznapokon szinte semmit nem érzek. Ha viszont felhív, az olyan, mint régen, mintha valóban semmi gond nem lenne. Állítása szerint néha hazamegy munkából és kidől, teljesen kizárja a külvilágot. Próbálom mindennek a jó oldalát nézni és elfogadni, hogy ez tényleg így van, de valami mégis motoszkál legbelül...
2018. márc. 23. 07:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a volt párommal egy ideig távkapcsolatban éltünk és mindennap felhívott és ha nem is órákig de negyed órát beszéltünk hogy kinek milyen napja volt. Ez egy kapcsolat ápolása miatt azért nagyon fontos. Minden esetre ez nekem kicsit furcsa. Ha majd egyszer esetleg összeköltöztök akkor is kizárja a külvilágot, téged mert fáradt? Azért ez nem így működik. Persze, nem jó ezekről beszélni a párunkkal mert félünk hogy felhúzza ettől magát és veszekedés les de előbb utóbb úgyis kiborul a dolog úgyhogy jobb lenne ezt most megbeszélni.

1. voltam

2018. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírsz az jön le, hogy te sose keresed őt, mindig arra vársz hogy ő írjon neked vagy hívjon fel. Nem gondolod, hogy ő esetleg arra gondol, hogy neked totál mindegy hogy beszéltek-e hiszen sosem keresed, mindig ő kezdeményez először. Biztos vagyok benne, hogy jól esne neki néha úgy felkelni, hogy írtál neki valami kedveset. Szerintem hagyj fel ezzel a hülyeséggel, hogy csak azért elvárod, hogy ő írjon minden egyes nap először, mert te nő vagy ő meg férfi.
2018. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

#1: ez egy végtelenül pusztító, felelőtlen ostobaság. A megérzések egy csomó különböző okból lehetnek pontatlanok vagy teljesen tévesek.


Kérdező: a megérzést használd gondolatébresztőnek, de ne dönts az alapján. Ha van egy ilyen érzésed, akkor járj utána, gondolkodja rajta, egészen addig, amíg valós, racionális okokat nem találsz. Megérzésekre nem szabad alapozni.

2018. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos vannak bennem régi sérelmek, amik miatt iszonyú óvatos lettem. Ezek is nagyban befolyásolnak.

2018. márc. 23. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


azóta derült ki valami?

2020. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Sokat dolgoztam azon, hogy a régi sérelmeimet fel tudjam dolgozni és ne vetítsem ki a jelenlegi kapcsolatomra. Szerencsére nagyon jól alakultak a dolgok és azóta is együtt vagyunk, sőt, már több, mint egy éve együtt is élünk. Minden rossz érzés eltűnt a párommal kapcsolatban.

2020. máj. 20. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!