Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanátok, ha megcsalás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanátok, ha megcsalás, megbocsátás után ez történne? Van ebből jó kiút?

Figyelt kérdés

8 év, közös gyerek után páromat elkezdte fűzni a kollégája, chatelgetés éjszakánként meg amikor dolgoztam, mielőtt lebuktak már "olyan dolgokat" is feszegettek, de "csak" csókig jutottak. Párom alapból nem ilyen, ismerem, de kifordult magából a pasi hatására. Hozzáteszem ő is házas, kis gyerek stb....

Elhitette velem, hogy semmit nem jelent neki, és csak egy hiba volt, sose hagyná, hogy közénk álljon, de mégis pontosan tudom, hogy "dolgozik a folytatáson", belehabarodott, mondhatni kétfelé játszik. Alapvetően simán elhagynám, mert mondhatni minden lépéséről tudok,látom, hogy hülyének néz. De ott a gyerek, én fizetem a közös hitelt, így egyedül esélyem nincs albérletre, és bár egyre mélyebbre ássa magát előttem, nem tudom egyelőre nem szeretni, és még bízok, hogy észbe kap, de nyilván akkor se lesz már 100% bizalom, így gondolkodnom kell a "kiszálláson" is. Természetesen megvoltak a "nagy beszélgetések", szemtől szembe azt mondja amit szerinte hallani akarok, de mivel többet tudok mint szeretné, pontosan tudom, hogy nem őszinte.



2018. márc. 25. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

hagyod magad szimbolikusan kasztrálni, apám.

ez most kinek jó? mert neked nem.


a szövegedből az jön le, h. anyagilag nem tudod meglépni, hogy kiszállj a buliból, DE mivel az asszonyka csalt meg téged, amennyiben házasok vagytok, sztem alakítható úgy a bontóper, hogy a nődnek kelljen elhagynia a házat, és mehet a híd alá vagy albiba, vagy akárhová.


mivel te fizeted a házhitelt, miveltéged szarvaztak fel, ezért még ha mindkettőtök nevén is van a ház, akkor is jogot formálhatsz arra, hogy te maradj, ő menjen a válás után.


én ezt nem tűrném, és egyáltalán nem értem, mit eszel még mindig ezen a repedt sarkún.

2018. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, örökölte a házat ahol együtt élünk, de én vettem fel hitelt rendberakni, még kb 3 évig rablánc.
2018. márc. 25. 15:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor ez szopacs.

a te lóvédból lesz egy takaros kecója, téged felszarvazott, és miután kicsengetted a hitelt, 3 év múlva mehetsz a híd alá lakni.


őszinte részvétem.

2018. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Mind anyagilag, mind erkölcsileg hagyod magad kihasználni.

Ha, letelik a 3 év hitel, akkor sem lesz ugymond sok közöd a házhoz (örökség magánvagyon), csak a felújítás erejéig, annak is a felére. De, ezt sem tudod nagyon megkapni, a kiskorú gyermek miatt, akinek kell a lakhatás. Én ebből most szállnék ki, nem 3 év múlva. A csajszi fizesse a hitelt, te meg a 20% gyerektartást.

Erkölcsi részét meg nem is részletezném...nagyon gáz. Tudod, h szerelmes másba, de te kivársz. Gondolom minél nagyobb szarvakat szeretnél.

2018. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"pontosan tudom, ..... minden lépéséről tudok, ....pontosan tudom," Detektivet állitottál rá?
2018. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na látod ezért szívás házasság nélkül gyereket vállalnod. Ugyanis akkor a bontópernél neki vissza kellene fizetnie az általad befizetett összeget, illetve neki folytatni a hitelt. Én ilyenbe bele sem mentem volna, hogy odaköltözök máshoz és hitelt veszek fel, hogy az ő lakását rendbe szedjük.

Menj ügyvédhez, járj utána mit tehetsz.

2018. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonlóban részem, elhúztuk még egy évig az eset után.... Felesleges volt....

Lépj mielőbb! Mindig van megoldás nem fogsz éhenhalni, s a gyerek sem.

2018. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2009-ben megcsalt a szomszéd iskola tesitanátával (ő tanító). Úgy bukott le, hogy a számítógépen nyitva maradt a levelezésük. Végigolvastam. Győzködte a fickót, hogy váljanak el mindketten, a gyerekek simulékonyak, el fogják fogadni a helyzetet. A pasi nem vált el, egyértelműen az exnejem futott utána.

Válási papírokat beadtam, a vagyon felezését az ügyvédem előkészítette, de csak visszafogadtam, mielőtt aláírtuk volna a papírokat.

2013-ban megcsinálta ugyanezt pepitában: ottalvós "továbbképzésekre" járt, színházba 300 km-re, stb... akkor a suli 24 éves könyvtárosával dugatta magát 42 évesen.

Így is több esèlyt kapott, mint szabad lett volna. Most egy 70 év körüli "párja" van. Jót röhögük rajtuk.

2018. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos "könnyű" azt mondani, hogy kár volt ilyen helyzetbe hozni magam, ez nem így működik, az ember tervez, próbál az akkor legjobbnak tűnő döntéseket hozni, egy komoly kapcsolatban nem arra gondol, hogy mi lesz ha rossz vége lesz,mert akkor egy helyben áll. És igen, sokat tettem bele a kapcsolatba, és a közös dolgokba, szóval igen, rohadt nehéz ezt felrúgni, az lenne az ésszerű, de ettől szerintem nem vagyok balek, bár nézőpont kérdése, nem is tudom milyen válaszokat vártam, elég sok "hasonló" sztori van a GYK-n, és hasonlóak a kommentek is. Talán tényleg a kiúton kell elmélkedni a javítás helyett
2018. márc. 25. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Folytattuk, hiba volt. Próbálj ezerrel függetlenedni tőle. Nyissatok a nevedre megtakaritási számlát, ami felett csak te rendelkezel és csak te fizess be rá. Egyeztess ügyvéddel a ház felujítási költségének “megosztásáról”. Ha kirak, te buktál mindent. Van kiút a helyzetből. Vagyonközösség van, vagy van házassági szerződés? Csodát ne várj. Ő már megtalálta azt az izgalmat és tüzet, amit -ezért ne haragudj-, de már nem tudsz megugrani. Ha kibékültök is, idővel újra fogja kezdeni. Lehet szépiteni, meg a mesét lökni, hogy minden helyrehozható, de ha egyszer leírt téged és hagyta, hogy más kozel kerüljön hozzá, akkor te vagy a másodlagos. Újra megteszi majd. Amikor én azt hittem, hogy csak csókig jutottak, akkor már rég reszeltek.

Nagyon ki tudják játszani az embert.

2018. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!