Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nekem kénne megértőbne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kénne megértőbnek lennem?

Figyelt kérdés

A párom miatt ott hagytam a munkám 5 hónapja. Azt mondta nem lesz időm unatkozni,mert nála kell besegíteni(munka)..már az első hónapokban semmit nem tartott be abból amit igért.Csak azt vettem észre,hogy itthon várok rá egész nap és mindent én csinálok. A kocsimat is elvitte eleinte azt használta.Akikel jóban voltam azokat állandóan kritizálta így megszakítottam a kapcsolatot velük.És a ráadás az hogy mióta itthon vagyok 3x kaptam rajta hogy lányoknak írogat az egyiknek felajánlott egy albi szobát,mert hogy mi lehet szakítunk és vegyenek ki közösen egyet. A másik amikor elmentünk szórakozni,míg én táncoltam addig ő meg ismerkedett egy állítolagos k.rvál és facen beszéltek volna.. a harmadik meg fogalmam sincs csak sms tek.

Egy ideje havi egy szex van mert hogy ő fáradt stb. Viszont ez semmi ahoz amit régebben dolgozot és akkor nem volt ilyen. Mióta ezt a munkát csinálja teljesen elszállt magától.

Esténként füldugoval alszom,mert úgy horkol pl.. és tegnap azt mondta hogy miért kapom fel a vízet,legyek türelmesebb..

Igaza van?


2018. márc. 28. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiknek felajánlott egy albi szobát.. Az ilyen sose változik. Csak épp mindig más nő van melette akit kihasználhat. Ébresztőő. :(
2018. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jo nagy hulye vagy, hogy otthagyrad a munkad.

Parod mennyit fizet?



Ez tuti troll kerdes, ilyen melyen senku nem lehet ostoba.

Tultoltad haver.

2018. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem el, hogy ez egy valódi és megtörtént sztori szóról-szóra.


Ha mégis, mert bármi megeshet...csak kizárólag a kérdésre adott válaszra szorítkozom: Nem. Nem mennék bele atomjaiba, mert abszurd.

2018. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindentől és mindenkitől elszakít, kisajátít, közben hazudik, semmibe vesz. Meg tudod fogalmazni, hogy egészen pontosan mi is a szereped ebben a kapcsolatban? Próbáld csak meg, valószínűleg elkeserítő lesz, de talán segít észrevenni, hogy milyen borzasztó helyzetben vagy.
2018. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen... tudod, neki VAN esze és jól használ téged, míg...

Neked NINCS semmid, így hagyod, hogy kihasználjon és megalázzon.


Szuper kapcsolat :)

2018. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!