Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a párom elvárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a párom elvárja tőlem hogy mondjak le a szexről?

Figyelt kérdés

Én 49 vagyok, ő 61 éves. Most kábé ott tartunk, hogy jó, ha évente 2x, és akkor is én kezdeményezek. Nekem ez kevés, ő hárít. Fáradt, fáj valamije, stb. Válni nem akar. Nyitott kapcsolatot nem akar. Megcsalni meg én nem akarom.

Beszéltünk már, úgy áll hozzá, hogy neki jó így, és nekem miért nem jó. Mit lehet tenni?


2018. márc. 28. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szupernagyi kenterbe veri a 10 évvel fiatalabbakat. Aktívan szexel. Kár, hogy kilóg a kapa a szájából.
2018. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolatot akarsz de megcsalni nem....magyarul ha tudja hogy mással fekszel le akkor már jó neked. Ha kell a szex menj félre!de ne alázd meg,hogy "jópofát vágva végig nézze".
2018. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom átlagban mi a helyzet a 60 körüli pasikkal de én pont egy ilyet fogtam ki 3 éve. (Ja most 61.) Azt hittem korai ötvenes annyira jól tartotta és tartja ma is, magát. A potenciája meg egy fiatallal vetélkedhetne, szóval nagyok lehetnek az eltérések. Ne nyugodjál bele, neked még jár a nemi élet. Amit meg itt valaki a korosztályunkról írt... én még nem vagyok száraz...... Ha a nyitott kapcsolatba nem egyezik bele váljál el. Amíg nem találsz partnert esetleg néha vibrátort is használhatsz.
2018. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az ötvenes férfi egy kicsit hü… hmm.. inkább úgy mondom, hogy érdekesen gondolkodik, de neki is köszönöm, hogy leírta a véleményét.

Nem vagyok csóró. Éppen hogy, ha külön mennénk, nekem lenne könnyebb dolgom anyagilag, de neki 60 felett már nehéz új életet kezdeni, ezt is megértem.

Se duci nem vagyok, se szikkadt. Nyilván látszik rajtam, hogy elmúltam már 40, de igyekszem formában tartani magam. Ajánlatokat pedig nem szeretnék innen kapni, nem ez volt a célom.. Az köszönöm, van a közvetlen környezetemből is.

Megcsalni azért nem szeretném, mert én nem vagyok jó ezekben az átverésekben, titkolózásokban. A nyitott házasságot is lehet diszkréten csinálni, csak annyi különbséggel, hogy nincs balhé, ha mégis kiderül. Én így gondolom, de lehet rosszul…

És igen, tudtam az elején is, hogy 12 év van köztünk, de ez nagyon sokáig nem zavart, arra meg ki gondol fiatalon, szerelmes fejjel, hogy mi lesz 20 év múlva. De ez van, újra kezdeni nem tudom. Most kell megoldást találni.

1. én elválok, vele meg majd lesz valami. Én pedig vagy találok valakit, vagy nem.

2. megcsalom, úgyis kiderül, balhé lesz, aztán vagy észhez tér, vagy elhagy

3. marad minden így és elfogadom a nyugdíjas életet

2018. márc. 29. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!