Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a "kis" botlását hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a "kis" botlását hogy felejtsem el a menyasszonyomnak?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt a menyasszonyommal, tavaly őszön kértem meg a kezét. A kapcsolatunk jó, néha-néha szoktunk csak veszekedni, de akkor is csak apróságokon. Együtt élünk, mindent megadok neki amit csak lehetséges. Ma viszont felkeresett egy férfi, és elmondta hogy a menyasszonyommal kavartak, és csúnyán átverte, azt sem tudta hogy vőlegénye van. Először azt hittem hazudik, de megmutatta a beszélgetésüket, és hát tényleg kavartak interneten (személyesen nem találkoztak). Aztán a fejemhez vágta, hogy ő az én helyemben nem venne el egy ilyen nőt... Természetesen számon kértem a barátnőmet, ő azt mondta hogy ez csak egy kis flört volt, engem szeret, és senkivel nem csalna meg. Ennek ellenére nagyon haragszom rá, mert nem értem miért kavart mással... már abban sem vagyok biztos hogy tényleg feleségül kéne vennem...

Hogyan felejtsem el ezt a botlását? Mit kéne most tennem?


(Én 24 éves vagyok, a menyasszonyom 22)


2018. márc. 28. 19:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Sokszor fordul elő ilyen eset amit leîrok. Lánynak az első komoly kapcsata (jó esetben első szexpartnere) a "nagy szerelme" sok évig megmarad.Nálunk is ìgy volt. Aztán kìváncsi lesz más szerszámára(ezt haverom rég megmondta: "hiába szerelemből adta neked a szüzességét,úgyis kíváncsi lesz más f..ra,aztán megku...egy időre).
2018. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, az engem is érdekelne, honnan szerzett a másik csávó tudomást a létezésedről?

és személyesen keresett fel?

honnan tudta, mikor vagy 1dül?

2018. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Noren1989 ***** válasza:
49%

Remélem, hogy kamu...


No, de több sebből vérzika dolog.

1. 5 éves járás egy akkor még 17 éves, éretlen csajjal.

2. minek akartok házasodni?


Nálam a megcsalás instant kirúgással jár, szóval nemigen értem a kérdés ezen részét sem.

Akár fejben, akár vki ágyában történt meg.

2018. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Lapát
2018. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Látom sokan írtatok azóta.

Az első komoly barátja én vagyok, de a szüzességét nem én vettem el. Mikor összejöttünk már nem volt szűz. Ami engem illet, nekem volt már pár barátnőm előtte, de a legkomolyabb mindenképp ő.


A pasi személyesen keresett fel a munkahelyemen, állítása szerint a menyasszonyom egyik ismerősétől tudta meg hogy vagyok, és úgy kérdezte meg hogy hol talál meg. Hogy ebből mi igaz azt sajnos én sem tudom, mivel az ismerős nevét akitől érdeklődött nem mondta meg.

2018. márc. 28. 20:54
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ez gusztustalan dolog. Ha már ezt megteszi, mi lesz itt 10 év múlva?

Fiatal vagy, van még időd megbízható nőt találni!

Nőként mondom...fussál az életedért!

2018. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem 22 évesen ez nem egy ördögtől való gondolat. Nekem egy 20 éves barátnőm van, én 26 vagyok; és állandóan flörtöl fiúkkal fb-on 🤔.

De vagy 3-4el szimultán.. néha meg is mutatja a beszélgetéseket és röhög rajza, ahogy hülyíti őket. Engem nem igazan izgat.

2018. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező!!! Sokan adtak itt elméleti tanácsot. Em tudom kinek mennyi szerelmi tapasztalata van. De egy biztos én is elterveztem ,hogy mindig jó fiú leszek és ha jó fiú leszek,akkor minden párom is jó lány lesz és rózsaszín habos happy end. Hát az élet tud produkálni vicces dolgokat.

Ha akarod privátban mesélek,de itt inkább elmondom tanácsolok ezt azt amit mások nem. Gondolkozz! Számold ki mikor kezdtek el ismerkedni? Akkor mi történt közted és párod közt? Veszekedtetek,hanyagoltad? Barátnői vitték bele ebbe? Te megadsz e neki mindent lelkileg.

Akkor volt eljegyzés is? Nem attól "pánikolt be"-nem volt neki korai? Ja helyedben felbontanám. Eltennénk a gyűrűt valahová,nem visszakérném csak levetetném. Sőt szabadon engedném,akár ilyen szünet félét is be lehet iktatni,vagy elutaznék a helyedben nélküle. Együtt laktok? Külön költözés!Lényeg kapjon bőven lehetőséget a félre menetelre.

Az új kis barátja ahogy felkeresett az két dologra utal. Én gondoltam arra is,hogy direkt buktak le ~~baratnőd ìgy akart utalni valamire. Másik ami valószìnűbb a pasi ilyen kis esetlen fiúcska akikből minden nap 10-20tesz fel kérdéseket itt.Ugyanis normális pasi hol megy bele,hogy a nő x ideig csak neten írjon neki és ne legyen találkozó? A kis álmodozó azt hitte,ha majd árulkodik akkor,te neki adod a lányt. Bennem lenne annyi tartás,hogy nem égetem be magam a másik pasi előtt,max akkor vágtam volna a képébe ha a lány akkorát élvezett volna velem mint veled soha.Meg mit nyomozgat,ahelyett hogy nyelne egy nagyot kihúzná magát és tovább lépne...meg párod munkatársa miért tesz párod alá ezzel.

2018. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%

Komolyan elbeszélgetnék vele!Mégis,hogy gondolta ezt?

Talán egy kis szünetet is kérnék.

De ha igazán szeretném és ö is engem akarna,megtudnám neki bocsátani!

F/23

2018. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%

"Meg mit nyomozgat,ahelyett hogy nyelne egy nagyot kihúzná magát és tovább lépne"


igazi papucs vagy, kommentelő!

nagyon is jól tette a pasi, hogy nyomozott, és tiszta vizet öntött a pohárba.


van gerince, úgy tűnik ebben a történetben egyedül neki van.

2018. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!