Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a "kis" botlását hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a "kis" botlását hogy felejtsem el a menyasszonyomnak?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt a menyasszonyommal, tavaly őszön kértem meg a kezét. A kapcsolatunk jó, néha-néha szoktunk csak veszekedni, de akkor is csak apróságokon. Együtt élünk, mindent megadok neki amit csak lehetséges. Ma viszont felkeresett egy férfi, és elmondta hogy a menyasszonyommal kavartak, és csúnyán átverte, azt sem tudta hogy vőlegénye van. Először azt hittem hazudik, de megmutatta a beszélgetésüket, és hát tényleg kavartak interneten (személyesen nem találkoztak). Aztán a fejemhez vágta, hogy ő az én helyemben nem venne el egy ilyen nőt... Természetesen számon kértem a barátnőmet, ő azt mondta hogy ez csak egy kis flört volt, engem szeret, és senkivel nem csalna meg. Ennek ellenére nagyon haragszom rá, mert nem értem miért kavart mással... már abban sem vagyok biztos hogy tényleg feleségül kéne vennem...

Hogyan felejtsem el ezt a botlását? Mit kéne most tennem?


(Én 24 éves vagyok, a menyasszonyom 22)


2018. márc. 28. 19:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%

22es! Már oviban a bokorban megverik az árúlkodósokat,de minimum 1-2órára proscribálják.

Félreértés ne legyen azt ,hogy kinyomozta hogy a lánynak van barátja jól tette. Azt nem hogy ìgy akarta megszerezni a lányt elérni hogy szakìtsanak.

17!!!A te barátnőd miatt sìrnal itt a szerencsétlen fiúk a gykn.

2018. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

El nem venném.

31/f

2018. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%

"Már oviban a bokorban megverik az árúlkodósokat,de minimum 1-2 órára proscribálják."


mert az emberek félreszocializálása az oviban kezdődik, és a magyar társadalomban nem véletlenül ez a lecke.

én külföldön nőttem fel, és ott az emberek, különösen férfiak és nők között sokkal tisztább viszonyok vannak.

engem arra tanítottak, hogy ne tűrjem az átverést, a megvezetést, és tudjam képviselni az érdekeimet.

amiről te beszélsz, az a majom-kép, se nem lát, se nem hall, se nem beszél.

én nem majom vagyok, hanem ember.

gondolkodó, cselekvő, önérzetes.


"Félreértés ne legyen azt ,hogy kinyomozta hogy a lánynak van barátja jól tette. Azt nem hogy ìgy akarta megszerezni a lányt elérni hogy szakìtsanak."


el vagy tájolva!

biztos vagyok benne, hogy az a férfi ezek után nem tudott volna bízni ebben a repedt sarkú, gerinctelen lotyóba, és az igazságérzete, a sértett önérzete vezette a tettét.

csak gratulálni lehet neki.

egyben a saját felelősségét is felvállalta a történetben, elismerte, hogy kavart a nővel, odaállt a kérdező szeme elé.

ez óriási dolog a mai világban, mikor mindenki tagad, sunnyog, lapít!

2018. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nézzük fordítva: te online kavarnàl vmi macàval, és a maca megkeresné a csajodat, h most ő van pole pozícióban...szerinted hogy dobna ki a csajod?


#egyenlő bànàsmód

2018. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%

Én leültetném, számonkérném, aztán kidobnám.


24 éves vagy, nem kellene egy megbízhatatlan luvnyára pazarolni az életedet, aki ha egyszer flórtólgetett, máskor szét is rakja majd az aktuális szépfiúnak melletted.


én az életben nem tudnék ezek után bízni benne.

2018. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!