Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek vs. Megcsalás, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek vs. Megcsalás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elég abszurd helyzetbe kerültem és fogalmam sincs mit tegyek.

A párommal 3 éve vagyunk együtt, fél éve jegyesek vagyunk.

Egyik nap elém állt, és azt mondta, hogy el kell mondania valamit, mert az esküvőnk előtt - nyárra tűztük ki - jó, ha tudom és nem bírja tovább magában tartani, mert szeret... Kiteregette a szennyest, elmondta, hogy volt egy félrelépése, de az volt az első és utolsó. Akkor, amikor én a szüleimnél voltam 2 napig vidéken az esküvőnk ügyében. (múlthét vasárnap ill. e hét hétfő)

Én elküldtem itthonról egy haverjához, mert baromira bántott a dolog és egyedül akartam lenni, ugyanis én akkor már tudtam, hogy babát várok, és készültem a meglepetéssel, amit odaadok neki és mindenki boldog, erre a hétvégére terveztem.

De fogalmam sincs, hogy most mit tegyek.

Készülünk az esküvőre, gyerekünk lesz, ő beközöl egy ilyet és minden a feje tetejére áll.

Mégis, mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Szeretem, de megcsalt, és jelenleg a lélek nem visz rá, hogy elmondjam neki, hogy apuka lesz (meg azt sem tudom hogyan... köszi, hogy megcsaltál, szülök neked egy gyereket?!), hiszen baromira bánt a dolog és szörnyen vagyok amiatt, hogy életem legboldogabb híre (a baba) egy ilyen történéssel társul.


Mikor, hogyan mondjam ezt el neki? Hogyan kéne ezt megoldani? Hogy lehet így békében és nyugalomban gyereket nevelni? Mi legyen az esküvővel?

Ilyen és ehhez hasonló kérdésekre keresem a válaszokat, de a legfőbb kérdésem: ti az én helyemben mit tennétek? Mi a leghelyesebb és legjobb döntés?


Elvesztem teljesen és nincs kivel megbeszélnem ezt, mert mindenki az esküvőre készül nagy elánnal, én meg itt ülök várandósan, megcsalva, a párom meg a haverjánál tanyázik azóta, mert jelenleg a harag és a csalódottság miatt egyszerűen nem bírok meglenni mellette sokáig.



2018. márc. 31. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért esküvő előtt 3-4 hónappal megcsalni valakit elég kemény... Amikor csak félig olvastam a mondatot reméltem, hogy kapcsolatunk elején, volt egy szép kolleginája a céges buliban halál részegen.

De esküvő előtt 3-4 hónappal ennyire bizonytalannak lenni....

2018. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok: kinek az ötlete bolt ez a házasság? Nem erőltetted véletlen rá? (Vagyis fogalmazzunk úgy, a Te ötleted volt, ő meg megadóan tűrte?)
2018. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne kérdés, hogy nem lenne esküvő és gyerek sem.

Én nem vállalnám, hogy el..szam az életem azzal, hogy egyedül vállalom egy ilyen alak gyerekét. Ő meg él tovább vidáman, karriert építhet, csajozhat, mintha semmi se történt volna.

Szakítás, abortusz, és tiszta lappal kezdek új életet.

De szerintem te nem ezt fogod tenni. Vállalod a gyerekét, ő könyörögni fog, ciki is lenne lemondani így az esküvőt. Megpróbáljátok együtt. Te állandóan féltékeny leszel, mert a terhesség és a kisbabás időszak nem a szexről szól. Ő meg félre is fog dugni, mert boldogtalan veled a hisztik és a szexhiány miatt.

Nem lesz ovis a gyerek, mikor elváltok. Ő él tovább boldogan. Te meg küzdhetsz egyedül a gyermekneveléssel. Se párkapcsolat se normális munka.

2018. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem erőltettem ezt az esküvő témát, nekem ez nem is volt olyan nagyon fontos.

Beszéltünk arról, hogy mik a céljaink. Akkor ő is és én is azt mondtam, hogy szeretnénk esküvőt majd egyszer. Ez még a kapcsolatunk elején volt.

Aztán egy napon ő magától tette fel a kérdést ezelőtt fél évvel.


Abortuszom pedig nem lesz. Az lehet, hogy nem megyek férjhez kedves utolsó, de az abortusz nálam kizárva. Azzal a tudattal, hogy elvetettem a saját gyerekem, nincs olyan, hogy tiszta lap számomra.

Úgyhogy maximum vele nyitok majd tiszta lapot, és kezdek új életet. De nélküle semmiképp.

2018. ápr. 1. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!