Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után aludjak együtt a barátommal?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok, nem volt tartós kapcsolatom, a mostani barátom 21 éves, szerintetek mi lenne az ideális , mennyi idő után mondjam azt hogy aludjon nálam?
2018. ápr. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez kizárólag a kettőtök döntése, amikor kölcsönösen úgy érzitek, hogy együtt akartok lenni szexuálisan is. Erre nincs recept, a vérmérsékletetektől, az ismeretség és kapcsolat minőségétől is függhet. A lényeg, hogy ne kényszerből, csak az egyik vagy a másik miatt történjen, hanem szabad döntés alapján és örömmel.
2018. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én 16 évesen ismertem meg a 17 éves barátomat. Kb 3 hónap járás után aludtunk először együtt (de akkor még szex nem volt). Mi így éreztük jónak ennyi idősen első kapcsolatban. De ez teljesen egyéni döntés. Ha te 2 hét után érzed jónak, és a barátod is benne van, akkor tegyetek így.

21N

2018. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ket nap utan eggyutt aludtunk.

Es utana evekig.

2018. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem mennyi idő után, hanem akkor, amikor benned erre fölmerül az igény.
2018. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen jöttem össze a barátommal, de csak fél év után aludtunk együtt. De 19 évesen azért már más a helyzet, te érzed, neked mi a jó :)
2018. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20múltam a lány majdnem 20volt. Aug24 én jöttünk össze hivatalosan de,de előtte 1héttel volt két csodás sétálós csillagnézős padon összebújós esténk (gólyatáborban).

Nekem nagyon gáz(szó szerint)szobatársam és alkoholista lakótársaim voltak.

Szeptemberben beköltözéskor első együttalvás,(lakótársaim undorìtóan viselkedtek)utána egyszer arra mentem haza a szobánk összehányva,akkor hálózsákban az ágya melett+2nő a szobában.

3hónapos fordulón volt szex.

2018. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!