Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Volt egy kisebb nézeteltérésünk, azóta semmit nem tudok róla. Hiába keresem (telefonon, facebookon), nem válaszol, pedig látom, hogy a közösségi oldalon elérhető.


Régóta együtt vagyunk, most pár napig még nem tudunk találkozni.



2018. ápr. 2. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Napok óta ez megy.
2018. ápr. 2. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, majd túlteszi magát rajta és meg tudjátok beszélni.
2018. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régota együtt vagytok? És ismeretik is egymást? A jól müködő párkapcsolatban kisebb nézeteltérésnél, nem tűnünk el napokra egymás elöl,ignorálva a párunkat. Vmit kihagytál a történetből? Ezért kéne megismerni egymást előbb,és nem idegenek élnének együtt párkapcsolatban,házasságban.
2018. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már én is kezdem azt érezni, hogy nem is ismerem.
2018. ápr. 2. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éveek vagytok? mi volt a nézeteltérés? Kulcs információk.
2018. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy semmiség. 30 körüliek.
2018. ápr. 2. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem tizenévesek vagytok,hát szerintem erre a kapcsolatra ne alapozz,30as felnőtt ember nem igy viselkedik..
2018. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!