Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hét után nagyon megzuhantam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hét után nagyon megzuhantam megint, mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Miután szakítottunk nagyon kivoltam, aztán ez javult és ma este megint kivagyok.Mikor lesz ez jobb.Engem miért nem szeret senki úgy ahogy vagyok?? 26F
2018. ápr. 2. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok rajta kívül senkit.Nem is jöttem be sose a nőknek.Csak mi 6 évet együtt éltünk kb wcre is együtt jártunk ezért nehéz. Van mikor rá írok mert nem birom nélküle de le se sz..ja sajnos pedig az életem adnám érte
2018. ápr. 2. 21:43
 12/16 anonim ***** válasza:
20 éve hiányzik valaki, kitartás.
2018. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

:(

Hidd el, hogy más is van így... Nem könnyű.

2018. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért, ha 6 évet együtt voltál valakivel 1 nőnek már biztosan bejöttél. Legyne egy kicsit több önbizalmad.
2018. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálom valahogy elterelni a figyelmem
2018. ápr. 2. 21:48
 16/16 anonim válasza:
Szeva, mi történt azota, összekapratad valahogy magad, hogyan ha sikerult?
2018. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!