Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépjek túl rajta, vagy árnyéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek túl rajta, vagy árnyékolja be ez az egész életünket?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, esküvőt, gyerekeket tervezünk, de nagyon bánt, hogy a kapcsoltunkból 2 évig szinte végig hazudozott nekem. Nagyon sokat beszélgetett más lanyokkal, volt, akivel találkozott is, engem pedig szédített a 18 éves fejemmel. Még könnyebb volt neki, amíg egyetemen voltam. Mindig kimagyarazta magát, de úgy, hogy a végén még én kértem bocsánatot. Többször kaptam el, hogy mások hívják, vagy írnak neki, de mindig kitalált valamit. Kb egy éve nagyon rossz időszakunk volt, rettenetesen bánt velem, szakítani akartam, megcsaltam. Akkor megbocsátott, de utána is többször beszélt másokkal, ezt pedig azzal magyarázta, hogy az egoját annyira leromboltam, hogy muszáj volt építse, de neki nem számított semmi. Tudom, hogy a megcsalás nem megoldás, de azóta bármit tesz, mindenre azt mondja, hogy én hallgassak, mert megcsaltam, ha én valamit nem úgy csinálok, ahogy neki tetszene, akkor is megy a cirkusz. Nagyon szeretem, de ez nem mehet, míg a világ. Eldöntöttem, hogy addig nem leszek a felesége, amíg mindent el nem mond. Azt mondta, ne rágódjak a múlton, mert akkor még nem tudta, hogy együtt leszünk és akkor neki így jó volt, és nem gondolta, hogy ennyire komoly lesz. Most erzem, hogy szeret és mindent megtesz ertem, de nem bírom elviselni, hogy 2 évig hülyének nézett. És hol beszélünk nagy múltról? 1 éve még vígan udvarolt másoknak, a kapcsolatunkból 2 év hazugság volt. Ezt kéne elfogadjam azért, mert megcsaltam? Bárhogy próbálom megbeszélni, mindig én leszek a hibás és nem tudom, mit tehetnék, de nagyon fáj. Azóta nem beszél senkivel, mióta azt mondtam, hogy elhagyom, ha még egyről tudomást szerzek. Az a baj, hogy én mindig tökéletesnek láttam a kapcsolatunkat és most veszem eszre, mekkora hazugság volt az egész. Egyébként nem a kocsival és lakással, vagy pénzzel fogott meg, mert nincs neki. Én Tényleg őt szeretem.

2018. ápr. 4. 10:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Ezt elolvasva jó tudni, hogy nem én vagyok a legelba szottabb ember a világon. És most nem csak a barátodra gondolok.
2018. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Én ezt egy vödör trágyának hívom,ti kapcsolatnak. Hm,érdekes. Ez olyan,mint a szegedi tájszólás. Ami nekem gyerek,az nekik györök.


Ja és reagálva: mennyire komoly az első 2 év. Hát fogalmam sincs,eddig még nem csalt meg a párom és nem romantikázott mással. Ez is olyan,mint a szegedi példám?


De mindegy is,én azért a kapcsolatotokra továbbra is trágyát mondok.

2018. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Te még nagyon sokat kell tanulj, tapasztalj ahhoz, hogy elég érett legyél egy valódi párkapcsolathoz....ez nem sértés akart lenni. Az a tanácsom, hogy komoly lépéseket még ne tegyetek...várjatok, minden kitisztul majd
2018. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy megcsaltad, lépj ki. Értem én, hogy te is vétettél egy sőlyos hibát, no de állandóan ezzel takarózzon, az sem egy állapot. Szerintem te is érzed, hogy jobb, ha frissen kezdesz tiszta lappal valaki mással.
2018. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Remek, megbízható és szavahihető ember, szerintem kösd össze az életedet végleg. :D

De aztán később ne gyere ide sírni, hogy mégse jött össze. :D

2018. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szerintem tipikus esete annak, amikor egy joval idosebb pasi visszael a korkulonbsegbol adodo tapasztalataval. 10 ev van koztetek. Az, hogy megcsaltad, nem volt helyes, de ezt eleted vegeig hallgathatod majd. Arrol nem is beszelve, hogyha jol szamolom 21 eves vagy. Ennyi idosen, plane egy ilyen hatteru kapcsolatban jobb nem tervezni hazassagot meg gyereket. Ha mar az elejen ez volt, mi lenne kesobb? Ne tedd tonkre az eletedet.
2018. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ez egy tragikomédia.

nem kapcsolat

és megsúgom, hogy az első 2 év a legfontosabb, akkor még nagy-nagy szerelemnek kéne lennie, másra nem nézésnek.

valószínűsítem, hogy a párod NEM szerelmes beléd, és soha nem is volt az.

valószínűsítem, hogy te társfüggő vagy, ha ezeket eltűröd.

kislány, lépj ki.


nem fog leállni, ha összeházasodtok, parázhatsz végig.


most még olcsón megúszod, de ha egy-két gyerekkel maradsz magadra, elváltan, az durvább lesz.

keress egy rendes csávót.


és legközelebb a megcsalásra ne megcsalással reagálj, mert lesüllyedsz az ő szintjére.

2018. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Komolyan el kell gondolkodnom ezen az egészen.
2018. ápr. 5. 10:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyikőtök hülyébb mint másik, de vegyétek el egymást, legalább mások életét nem nyomorítjátok meg...
2018. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!