Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a kolléganőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a kolléganőjével bobozott. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párom 4 hónapja új munkahelyen van, 6 lánnyal és 3 sráccal.

Az egyik lány már aznap bejelölte a páromat meg végiglájkolgatta a párom képeit. A csajnak van pasija.

A lényeg, hogy sokszor dobja haza a párom, mert ahogy jön hozzám, a csaj útba esik(ebben semmi baj nincs, ha a srácokkal van együtt, akkor a párom őket is haza dobja, szóval ez rendben van).

Múlt vasárnap elmentem egyet kirándulni, és bobozni(a munkatársakkal). A csaj megkérte szépen a páromat, hogy bobozzanak egyet, mire a párom bele ment, és a csaj ugye "bele ült" az ölébe, és boboztak többet is annyira élvezték együtt, még fénykép is készült róluk.

Miután vasárnap párom haza jött, én addigra láttam facebookon a csaj oldalán a képet, mert feltette.

A barátom mondta, hogy tök jó volt, miegymás, és hogy milyen jót boboztak. Én kiakadtam ezen, meg a képen, mire a párom közölte, hogy én mekkora egy hisztis ----vagyok.

AZóta "kibékültünk", de nekem ez túl nagy falat volt. Jogosan akadtam ki? Vagy tényleg túlreagálom?


2018. ápr. 5. 16:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Pasikkal nem bobozott?
2018. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
És akkor a kérdező pasija miért nem egy fiú kollegával bobozott? Aki hisztis p...csázza a Kérdezőt, az jól érezné magát, ha vele történik ilyen? Könnyű a máséval verni...
2018. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha van egy pasim,annak az ölébe ne üljön más ,ne bobozzon mással,és ha a csaj erről felrak egy képet,akkor szevasz-tavasz.
2018. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%

Ahhhh. Már megint a válaszok kétféle verziója:


1. beszéld meg vele

2. hisztis vagy, neked nem való párkapcsolat


1. Ha megbeszéled vele, mi lesz más? Persze, tündérmese, majd abbahagyja, mert téged ez mennyire bánt, és akkor majd boldogan éltek míg meg nem haltok. Abba belegondol valaki, hogy normális ember ALAPBÓL felfogja és belegondol, hogy ez kívülről hogy néz ki, tehát nem fog olyan helyzeteket előidézni, amiből az jön le, hogy ezek ketten vonzódnak egymáshoz vagy netán dugtak is, akármi.

Normális embernek ilyet nem kell megmondani, hogy ugyan ne üljön már bele az öledbe egy kolléganőd, ne furikázd már haza sorozatosan, stb. Normális ember tudja, hol van a határ.

Amúgy meg ha megbeszéled vele, akkor annyi fog történni, hogy fogja tudni, hogy ez neked b**ssza a csőröd, tehát nem fog róla beszélni, és nem fogsz semmiről tudni. Főleg, hogy nem azt mondta neked, hogy jaaaaa, tényleg, ez kívülről valóban furán nézhet ki; NEEEEm... még ő mondja neked az, hogy te vagy hisztis.


2. Miért ne lenne neked való a párkapcsolat? Van egy dolog, ami neked nem tetszik a párkapcsolatodban (megjegyzem jogosan). Fele sütimet rá, hogy vannak a világon normális emberek, akik tudják, hogy hol a határ és nem kell külön kifejezni, hogy téged zavar az, hogy egy kolléganőjével kavar mondhatni. Keressen magának akkor ő is olyat, aki mellett lehet kolléganőkkel fészbukon posztolgatni meg beleültetni az ölébe meg f***szomsetudja. A kedves barátod meg igazán bobozhatott volna egy hímnemű kollégájával is még a kolléganője mellett, nem csak vele. Gyökerek.

2018. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
43%

mibe fogadunk, h. dugni fognak?

vagy már dugtak is!

2018. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%

Itt majdnem mindenki olyan lazán áll ehhez a kérdéshez, pedig szerintem azért ez nem teljesen normális. Nem tudom mit szólnának a válaszolók, ha a párjuk ölében egy másik nő vagy férfi ülne és azt látná a facebook-on minden közös ismerős. Én kiakadnék az tuti. Azt sem értem, hogy miért kell egy másik pasi után kajtatni, belemászni a facebook profiljába lájkolgatni a képeit, mikor van párja. Ha nekem van párom, eszembe se jut más pasikkal félreérthető képeket készíteni meg illetlen módon viselkedni a munkahelyen. Ha ellenkező neműekkel dolgozom és van párom, mosolygok, kedvesen, barátságosan elbeszélgetek velük, de megtartom a három lépés távolságot.


De hát ez a mai világ, hamarosan a gátlástalan viselkedés, félrelépés, meg a poligámia is teljesen elfogadható lesz.


27/N

2018. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú. Szerintem mérlegeld mennyire szeret a barátod téged. Valamint gondold át korábban is viselkedett-e így egy munkatárs nővel vagy pedig ez a nő az egyetlen. Ha az utóbbi akkor sajnos lehet élvezi, hogy bejön a nőnek. Ha szereted akkor ne hagyd, hogy elvegye tőled.
2018. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%

Úgyhogy kérdező, nem te vagy a hisztis p.csa, a barátodnak kellett volna a sarkára állnia és finoman jeleznie a csajnak, hogy vegyen vissza, mert neki van párja.


Előző voltam.

2018. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

#16

Sajnos pont ez az. Sok nő élvezi, hogy a pasiknak tetszik. Általában ha van párjuk, az elnézi, hogy más férfiakkal flörtölnek, félreérthető helyzetbe kerülnek. Az ismertségi körömre alapozva írom ezt, ott főként a pasik önbizalomhiányosak és azért nézik el a nőnek, hogy mások előtt játsza magát mert nem akarják a ribizlit elveszíteni.

2018. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

A kettesben töltött programnak én sem örülnék.

Vesd fel neki, hogy ellenkező esetben mit szólna, ha te egy férfi munkatársaddal programoznál közösen?

2018. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!