Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a kolléganőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a kolléganőjével bobozott. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párom 4 hónapja új munkahelyen van, 6 lánnyal és 3 sráccal.

Az egyik lány már aznap bejelölte a páromat meg végiglájkolgatta a párom képeit. A csajnak van pasija.

A lényeg, hogy sokszor dobja haza a párom, mert ahogy jön hozzám, a csaj útba esik(ebben semmi baj nincs, ha a srácokkal van együtt, akkor a párom őket is haza dobja, szóval ez rendben van).

Múlt vasárnap elmentem egyet kirándulni, és bobozni(a munkatársakkal). A csaj megkérte szépen a páromat, hogy bobozzanak egyet, mire a párom bele ment, és a csaj ugye "bele ült" az ölébe, és boboztak többet is annyira élvezték együtt, még fénykép is készült róluk.

Miután vasárnap párom haza jött, én addigra láttam facebookon a csaj oldalán a képet, mert feltette.

A barátom mondta, hogy tök jó volt, miegymás, és hogy milyen jót boboztak. Én kiakadtam ezen, meg a képen, mire a párom közölte, hogy én mekkora egy hisztis ----vagyok.

AZóta "kibékültünk", de nekem ez túl nagy falat volt. Jogosan akadtam ki? Vagy tényleg túlreagálom?


2018. ápr. 5. 16:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én nem ülnék egy bobba olyan kollégámmal, akihez nem vonzódom szexuálisan.Mert nagy a testi közelség abban a helyzetben.

Amúgy nyári bob vagy alpesi? Bár, ha az ölébe ült, tuti a nyári, mert az alpesinél két különülés van biztonsági övvel.


35/N

2018. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
Jogosan vagy nem jogosan mindegy, ilyen vagy, az biztos hogy én egy hozzád hasonló csajt nem viselnék el, meg te se hozzám hasonlót. Nekem a facebook like-ok, közös hazaút bob miatti kiakadás kabaréba illő. És azok számára akik el se tudják képzelni, hogy máshogy is lehet, írom, hogy természetesen sosem zavart ha bármelyik barátnőm a férfiismerőseivel akár kettes programra ment. A bob külön nevetséges, hogy ölébe ülésként említed, mert marhára nem egymás ölébe ülnek, hanem egymás mögött.
2018. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

a tipikus 22-es válaszolókkal fordul elő az mindig, hogy csalja őket az asszony csak nem vették észre fától az erdőt aztán meg a csodálkozás, hogy tényleg lefeküdtetek, de mikor?


Na ez is kabaréba illő tudd lenni...és láttam már nem egyet vagy kettőt aki így járt! :-)


Persze mindenki úgy él ahogy akar :-)

2018. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

23: én meg láttam már nem egyet vagy kettőt, akit annyira lefárasztott a párja féltékenykedése, hogy végül tényleg megcsalta vagy otthagyta. :)


Persze mindenki úgy él ahogy akar :-)

2018. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
42%
Én megbíztam a volt páromban egészen addig amíg ki nem derült, hogy másokkal akart lefeküdni. Úgyhogy erről ennyit.
2018. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha a párod nem szeret annyira, hogy ne csaljon meg, akkor jobb ha még idejében kiderül. Hisztivel, számonkéréssel nem mész sokra, max még jobban felhívod a figyelmét arra, hogy mennyire tetszik a lánynak.

Ideje lenne nektek is közös programokat szervezni, kirándulás, wellness- hétvége stb valami amivel felpezsdíted a kapcsolatotokat. Közösen új dolgokat kipróbálni, élményeket szerezni együtt. Ha szereted a párod akkor küzdj érte.

2018. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!