Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a telefon nézegetésrő?

Figyelt kérdés

Adott 22L és 21 F már 3 éve vannak együtt

A fiú és a lány is nézegeti egymás telefonját de úgy hogy ott van mellette a másik

Fiú is elolvassa a lány üzeneteit fb és a lány is szintúgy

A 3 év alatt a 900 nap alatt 1 olyan nap volt ahol a lány titokban végignézett mindent a srác teloján később bevallott mindent és bocsánatot kért azóta nem csinált ilyet a lány nem nézegeti már többet titokban a srác teloját



2018. ápr. 6. 08:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban a legfontosabb a bizalom. Ennél csak egy dolog van ami fontosabb: hogy nyitott szemmel járj.

Két haverom is belenézett a csaj telefonjába ... ez lett a kapcsolat vége. Mindkét esetben kiderült hogy a hölgyemény félrekur.

Nekem a telón nincs kódolva, a párom ismeri az összes jelszavam, akkor lép be amikor akar az oldalakra. Nincs titkolnivalóm és nem sértődnék meg ha megtenné akár titokban akár előttem.

2018. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miért nem beszélgettek inkább? :D Akkor képben vagy, hogy mi van a másikkal.
2018. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgyisvan. Majd a hírfolyamából meg a messengerezéséből majd kideríted, milyen napja volt. Meg ne kérdezd tőle, a végén még valaki normálisnak gondolna. :D
2018. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Számomra undorító ez a bizalmatlanság.
2018. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk én "megspóroltam" volna az előzőben egy hónapot, de igen, "viccet félretéve" (most már az, akkor nagyon fájt) nem egészséges, persze!
2018. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%

Öööööööööööööööö... szerintem ez beteges.


Mi a párommal mindent megbeszélünk, ennek az elvnek vagyunk a hívei. De a másik üzentei az bizonyos szintig tabu.


Többek között azért mert lehet, hogy amit bizalmasan a barátaink írnank nekünk, azt csak velünk akarják megosztani, és más orrára nem akarják kötni. Pl. régebben egyik barátnőmnek hüvelygombája volt, és arról nagyon sokat chateltünk, most ez szerintem nem olyan téma ami érdekelné a párom, és a barátnőm sem lett volna boldog, ha ez a beszélgetés a párom felé is nyílt titok.


Az, hogy magatokról mindent megosztotok, legyen. De amit magán személyek felétek küldenek, az az esetek nagy részében nem a másik félre, csak RÁD tartozik. Akinek küldték.

2018. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Elfogadhatatlan és teljesen beteg dolog, egy ilyen bizalom nélküli kapcsolat szerintem az égvilágon semmit se ér. viszont itt legalább a pár mindkét tagja defektes, szóval megérdemlik egymást, addig is elkerülik a normális embereket.
2018. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%

az hogy természetes...és ez a bizalom! Nekem is tudja a feleségem mindenhova összes jelszavam és én is szintúgy az övét.....ha pl megkér/megkérem, hogy ugorjon már be nyomtatni valamit megtesszük egymásnak simán! E-mailből kinyomtatjuk egymásnak!


Mondjuk a mobiljainkat nem nézegetjük, mert semmi izgalmas nincs rajta...de ha nézegetné is nyugodtan..ha kapok bárkitől sms-t elmesélem asszonynak és ha ős is kap megmutatja nekem...pl irt X és Y ezt és azt....közös ismerőseink!


Ebben mi a beteg? Egy pár vagyunk.....nem csalom meg ő se engem milyen okból ne nézhetné meg bármikor facebookot, e-mail-t, mobilt, sms-t bármit?


Akit ez nagyon zavar az gyanús....nagyon-nagyon gyanús :-)


Hozzátenném nem ez tölti ki a mindennapjainkat hogy mániákusan nézegetjük e-mailt, facet,mobilt.....

2018. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Előző, mi is tudjuk a másiknak a jelszavait, hozzáférünk a másik telefonjához, laptopjához, nincs dugdosás és titkolózás, ez az egyik része a bizalomnak. A másik viszont az, ami sokaknak már valahogy nem természetes, hogy ezzel nem élünk vissza, nem kutakodunk, nem pofátlankodunk bele a barátokkal való privát levelezésbe, meghagyjuk a másiknak a saját teret, amiről nem kell mindenáron tudnunk. Számomra Ez a bizalom, a kettő így együtt.
2018. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
18: Az egy más dolog, hogy tudjátok egymás belépőkódjait, de mégsem teszitek meg, hogy kutakodjatok egymás után. NA AZ A BIZALOM! :)
2018. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!