Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a barátnőm többször megütött?

Figyelt kérdés
Nagyon agresszív lett,egyre több féltékenységi roham jön ra,mar többször ütött meg okollel meg volt hogy tokon is rugott,pedig semmi rosszat nem csináltam,semmit nem ártottam neki,mit tehetnek? Visszautni meg csak nincs gyomrom mrgis csak egy no

2018. ápr. 7. 12:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy bántalmazó kapcsolat, nem csak a nők lehetnek áldozatai a párkapcsolaton belüli erőszaknak, csak gyakran megfeledkeznek az emberek az ilyen esetekről. Kérdező, tényleg csak egyre rosszabb lesz, minél hamarabb zárd le ezt a kapcsolatot, menekülj! Ha agresszívvá válik, jelezd neki, hogy bármit is csinál, kétszer is gondolja meg, mert utána mész az orvoshoz és a rendőrségre feljelentést tenni testi erőszakért.
2018. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd ott a hülye 3,14csát, és jelentsd fel a rendőrségen!
2018. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

Most te vagy troll vagy, vagy nagyon fatökű, már bocs. Tudod ki viselné ezt el? Mégha lenne rá oka akkor is ez nagyon túlzás lenne, de így meg főleg. Te pedig lassan levegőt sem mersz venni, nehogy azért is kapjál.


(Fizikai) erőszakot nem csak férfiak követhetnek el

2018. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%

#13


Ha a férfi veri a nőt, akkor a férfi a sz@r.


Ha a nő veri a férfit, akkor a férfi fatökü.


Ha a nő hagyja, hogy verjék, akkor az áldozathibáztatás.


Ha a férfi hagyja hogy verjék, akkor az az ő hibája, mert fatökü.


Szép dolog is az egyenjogúság. Vagy annak sajátos értelmezése.


Félreértés ne essék, soha nem ütöttem vagy ütnék meg nőt és soha nem is hagynám, hogy engem üssön meg nő és semmi bajom sincs az egyenjogúsággal.


De ez a kettősmérce szemetszúrt.

2018. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Igazatok van,el fogom hagyni,ez igy nem mehet tovább,elegem van mar belőle,ma megmondom neki hogy itt a vege es elhagyom..koszonom a válaszokat es a megerősítést
2018. ápr. 7. 13:36
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél stílusos.


Vegyél ki egy szabadnapot amikor ő nincs otthon és amilyen gyorsan tudsz cuccolj el (vagy őt cuccold ki) aztán valami védett helyen mondd el neki hogy mi is a helyzet.


Ennek előnyei:

Nem tör össze semmi olyat ami neked fontos, és nem tombol miközben kipakolsz.

2018. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
# 13 ezt fájt elolvasni, hogy lehet ilyen ember 82%-os hasznosságon
2018. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keressen fel egy dokit, akivel kezeltetni tudná az indulatait és:

a, vagy adj neki ultimátumot, hogy ezt tegye, és adsz neki egy csepp haladékot a változásra;

b, fontos, hogy járjon dokihoz, de innentől kezdve segítse más hozzátartozó;

c, tanuljon valami küzdősportot és ott vezesse le az idegét.

2018. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
40%
De nemár. Üt-ver, meg úgy beszél veled, hogy hol az anyádba vagy, te meg a kocsmába mész ahelyett, hogy otthagynád a fszba? Ilyen van?
2018. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
28%
Nekem olyan sanda gyanúm van, hogyha te rendszeres kocsmázni jársz ki tudja heti szinten hányszor akkor téged sem kell félteni. Semmi nem múlik az egyik félen csak. Kapcsolatot 2 ember alkot, ha valami nem megy pedig 2 ember hibája.
2018. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!